Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Oleksandr Blinov 1989 Ч Ua Україна Kiev
1002 Ірина Саханда 1983 Ж30 Ua Україна Київ Run Base Kyiv
1003 Павло Шутенко 1969 Ч40 Ua Україна Бориспіль
1004 Лиза Ли 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
1005 Ольга Гавриш 1982 Ж30 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
1006 Олександр Шабратько 1985 Ч30 Ua Україна Kiev
1007 Ігор Нелін 1983 Ч30 Ua Україна Київ Putin-Huylo
1008 Олександр Бєліков 1984 Ч30 Ua Україна Київ
1009 Анна Чуданова 1993 Ж Ua Україна Мариуполь
1010 Світлана Шепіло 1989 Ж Ua Україна Київ
1011 Олег Якимчук 1987 Ч Ua Україна Київ
1012 Олександр Демченко 1966 Ч40 Ua Україна Прилуки JustRun
1013 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ
1014 Олена Мартиненко 1992 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
1015 Катерина Андрушенко 1991 Ж Ua Україна Київ #неизправимая
1016 Валя Джадан 1999 Ж Ua Україна Хорол
1017 Вадим Єрко 1968 Ч40 Ua Україна Київ KM Running Club
1018 Олександр Либа 1984 Ч30 Ua Україна Красилів
1019 Дмитро Соха 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
1020 Александр Соколенко 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ МК "RunOk"
1021 Світлана Філатова 1983 Ж30 Ua Україна Київ Beer Running Club
1022 Максим Савиченко 1980 Ч30 Ua Україна Київ
1023 Карина Міщанчук 1995 Ж Ua Україна Київ / Донецьк
1024 Микола Горбачьов 1972 Ч40 Ua Україна Київ
1025 Олена Горбачьова 1973 Ж40 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Oleksandr Blinov 1989 Ч Ua Україна Kiev
1002 Ірина Саханда 1983 Ж30 Ua Україна Київ Run Base Kyiv
1003 Павло Шутенко 1969 Ч40 Ua Україна Бориспіль
1004 Лиза Ли 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
1005 Ольга Гавриш 1982 Ж30 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
1006 Олександр Шабратько 1985 Ч30 Ua Україна Kiev
1007 Ігор Нелін 1983 Ч30 Ua Україна Київ Putin-Huylo
1008 Олександр Бєліков 1984 Ч30 Ua Україна Київ
1009 Анна Чуданова 1993 Ж Ua Україна Мариуполь
1010 Світлана Шепіло 1989 Ж Ua Україна Київ
1011 Олег Якимчук 1987 Ч Ua Україна Київ
1012 Олександр Демченко 1966 Ч40 Ua Україна Прилуки JustRun
1013 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ
1014 Олена Мартиненко 1992 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
1015 Катерина Андрушенко 1991 Ж Ua Україна Київ #неизправимая
1016 Валя Джадан 1999 Ж Ua Україна Хорол
1017 Вадим Єрко 1968 Ч40 Ua Україна Київ KM Running Club
1018 Олександр Либа 1984 Ч30 Ua Україна Красилів
1019 Дмитро Соха 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
1020 Александр Соколенко 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ МК "RunOk"
1021 Світлана Філатова 1983 Ж30 Ua Україна Київ Beer Running Club
1022 Максим Савиченко 1980 Ч30 Ua Україна Київ
1023 Карина Міщанчук 1995 Ж Ua Україна Київ / Донецьк
1024 Микола Горбачьов 1972 Ч40 Ua Україна Київ
1025 Олена Горбачьова 1973 Ж40 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу