Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ
2 Сергій Хилько 1989 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
3 Сергій Шуклін 1991 Ч Ua Україна Київ Top Runners
4 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ
5 Юрій Гадомський 1974 Ч40 Ua Україна Київ
6 Олександр Дубовой 1984 Ч30 Ua Україна Київ
7 Denis Vayntrub 1975 Ч40 Ru Росія Москва
8 Олександр Вікторов 1990 Ч Ua Україна Біла Церква КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda")
9 Ірина Петренко 1963 Ж50 Ua Україна Київ Санчін
10 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
11 Сергій Крутчик 1989 Ч Ua Україна Житомир
12 Наталія Напраснікова 1982 Ж30 Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА
13 Анатолий Нисковский 1971 Ч40 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА
14 Dariya Kravchenko 1983 Ж30 Ua Україна Київ -
15 Сергій Лукашов 1975 Ч40 Ua Україна Київ SC "Scientist"
16 Костянтин Кісиленко 1989 Ч Ua Україна Сумы КЛБ "Явір"
17 Аня Малюта 1982 Ж30 Ua Україна Київ
18 Руслан Скоробогатько 1981 Ч30 Ua Україна Київ
19 Ростислав Шидловський 1996 Ч Ua Україна Київ
20 Віталій Безшейко 1985 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
21 Николай Балтабаев 1964 Ч50 Ua Україна Київ
22 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
23 Оксана Лой 1993 Ж Ua Україна Київ
24 Анатолій Чорнобай 1978 Ч30 Ua Україна Київ
25 Андрей Колесник 1974 Ч40 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ
2 Сергій Хилько 1989 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
3 Сергій Шуклін 1991 Ч Ua Україна Київ Top Runners
4 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ
5 Юрій Гадомський 1974 Ч40 Ua Україна Київ
6 Олександр Дубовой 1984 Ч30 Ua Україна Київ
7 Denis Vayntrub 1975 Ч40 Ru Росія Москва
8 Олександр Вікторов 1990 Ч Ua Україна Біла Церква КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda")
9 Ірина Петренко 1963 Ж50 Ua Україна Київ Санчін
10 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
11 Сергій Крутчик 1989 Ч Ua Україна Житомир
12 Наталія Напраснікова 1982 Ж30 Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА
13 Анатолий Нисковский 1971 Ч40 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА
14 Dariya Kravchenko 1983 Ж30 Ua Україна Київ -
15 Сергій Лукашов 1975 Ч40 Ua Україна Київ SC "Scientist"
16 Костянтин Кісиленко 1989 Ч Ua Україна Сумы КЛБ "Явір"
17 Аня Малюта 1982 Ж30 Ua Україна Київ
18 Руслан Скоробогатько 1981 Ч30 Ua Україна Київ
19 Ростислав Шидловський 1996 Ч Ua Україна Київ
20 Віталій Безшейко 1985 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
21 Николай Балтабаев 1964 Ч50 Ua Україна Київ
22 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
23 Оксана Лой 1993 Ж Ua Україна Київ
24 Анатолій Чорнобай 1978 Ч30 Ua Україна Київ
25 Андрей Колесник 1974 Ч40 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу