Small_25fac183f69b114ba67145a341a9ebfd

XVII Відкритий особисто-командний чемпіонат Асоціації бігунів України

14 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Igor Kretov 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ Top Runners
2 Олексій Гридасов 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
3 Вадим Єрко 1968 Ч45-49 Ua Україна Київ KM Running Club
4 ПЕТР ГОЛОВАЧ 1964 Ч50-54 Ua Україна Київ KMRC
5 Павло Мордік 1969 Ч45-49 Ua Україна Київ
6 Oleksandr Skorokhod 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ SCS "Scientist"
7 Дильгам Гаджиев 1987 Ч23-29 Az Азербайджан Баку KM Running Club
8 Юрий Якименко 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ
9 Любомир Фединяк 1990 Ч23-29 Ua Україна Київ
10 Нікіта Буненков 1990 Ч23-29 Ua Україна
11 Сергій Тимошенко 1962 Ч50-54 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics"
12 Сергій Шуклін 1991 Ч23-29 Ua Україна Київ Top Runners
13 Pavlo Bychenok 1974 Ч40-44 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
14 Олександр Зільберман 1974 Ч40-44 Ua Україна Київ KM Running Club
15 Віталій Куліш 1991 Ч23-29 Ua Україна Київ СК "Науковець"
16 Павло Кунець 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
17 Андрей Бялонович 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ СК "Науковець"
18 Ігор Саханда 1967 Ч45-49 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics"
19 Олександр Павленко 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
20 Сергій Неня 1977 Ч35-39 Ua Україна Київ SPARTA
21 Андрій Блануца 1979 Ч35-39 Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
22 Андрій Гурбик 1963 Ч50-54 Ua Україна Київ СК "Науковець"
23 Вадим Бураков 1954 Ч60-64 Ua Україна Kiev
24 Руслан Бурденюк 1983 Ч30-34 Ua Україна Київ Sparta Runners Club
25 Віктор Цопа 1990 Ч23-29 Ua Україна Київ КДЮСШ "Юний динамівець"

Учасники також реєструються на

Small_25fac183f69b114ba67145a341a9ebfd

XVII Відкритий особисто-командний чемпіонат Асоціації бігунів України

14 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Igor Kretov 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ Top Runners
2 Олексій Гридасов 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
3 Вадим Єрко 1968 Ч45-49 Ua Україна Київ KM Running Club
4 ПЕТР ГОЛОВАЧ 1964 Ч50-54 Ua Україна Київ KMRC
5 Павло Мордік 1969 Ч45-49 Ua Україна Київ
6 Oleksandr Skorokhod 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ SCS "Scientist"
7 Дильгам Гаджиев 1987 Ч23-29 Az Азербайджан Баку KM Running Club
8 Юрий Якименко 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ
9 Любомир Фединяк 1990 Ч23-29 Ua Україна Київ
10 Нікіта Буненков 1990 Ч23-29 Ua Україна
11 Сергій Тимошенко 1962 Ч50-54 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics"
12 Сергій Шуклін 1991 Ч23-29 Ua Україна Київ Top Runners
13 Pavlo Bychenok 1974 Ч40-44 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
14 Олександр Зільберман 1974 Ч40-44 Ua Україна Київ KM Running Club
15 Віталій Куліш 1991 Ч23-29 Ua Україна Київ СК "Науковець"
16 Павло Кунець 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
17 Андрей Бялонович 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ СК "Науковець"
18 Ігор Саханда 1967 Ч45-49 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics"
19 Олександр Павленко 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
20 Сергій Неня 1977 Ч35-39 Ua Україна Київ SPARTA
21 Андрій Блануца 1979 Ч35-39 Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
22 Андрій Гурбик 1963 Ч50-54 Ua Україна Київ СК "Науковець"
23 Вадим Бураков 1954 Ч60-64 Ua Україна Kiev
24 Руслан Бурденюк 1983 Ч30-34 Ua Україна Київ Sparta Runners Club
25 Віктор Цопа 1990 Ч23-29 Ua Україна Київ КДЮСШ "Юний динамівець"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу