Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Інші велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Олександр Щербатюк 1974 Загальна Ua Україна Київ 03:28:11
5002 Дарія Федченко 1991 Загальна Ua Україна Київ DNS
5003 Леонід Ляхін 1988 Загальна Ua Україна Київ 04:43:24
5004 Сергій Руадзе 1959 Загальна Ua Україна Київ 04:26:07
5005 Анастасія Любиш 1991 Загальна Ua Україна Киев KM Running Club 04:45:39
5006 Cергей Муравьев 1954 Загальна Ua Україна Киев 04:23:20
5007 Анастасия Благинина 1983 Загальна Ua Україна Bikemotive Cycling Club 03:29:37
5008 Олексій Медвєдєв 1980 Загальна Ua Україна Київ DNS
5009 Александр Расторгуев 1960 Загальна Ua Україна Київ 03:35:23
5010 Костянтин Кісиленко 1989 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ "Явір" 03:40:21
5011 Олександр Петряєв 1989 Загальна Ua Україна Буча 03:02:46
5012 Jack Cooper 1983 Загальна Us США Джексонвилль 03:55:08
5013 Татьяна Удовенко 1991 Загальна Ua Україна Киев 05:03:38
5014 Олексій Арешков 1991 Загальна Ua Україна Київ 03:31:17
5015 Андрій Кононір 1981 Загальна Ua Україна Київ 03:42:24
5016 Вікторія Олексієнко 1986 Загальна Ua Україна Буча Top Runners 03:44:49
5017 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS 03:33:55
5018 Костянтин Євтушенко 1965 Загальна Ua Україна Київ 04:13:45
5019 Руслан Буяновський 1977 Загальна Ua Україна Київ DNS
5020 Ольга Козловська 1990 Загальна Ua Україна Біла Церква In Velo Veritas 04:13:58
5021 Олег Зіглін 1967 Загальна Ua Україна Біла Церква In Velo Veritas 03:49:36
5022 Денис Мостовлюк 1980 Загальна Ua Україна 04:10:28
5023 Роман Пучко 1988 Загальна Ua Україна Київ 04:16:35
5024 Дмитро Тузов 1984 Загальна Ua Україна Kyiv DNS
5025 Костянтин Шкварко 1980 Загальна Ua Україна Київ CapitalTRI 03:20:37

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Інші велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Олександр Щербатюк 1974 Загальна Ua Україна Київ 03:28:11
5002 Дарія Федченко 1991 Загальна Ua Україна Київ DNS
5003 Леонід Ляхін 1988 Загальна Ua Україна Київ 04:43:24
5004 Сергій Руадзе 1959 Загальна Ua Україна Київ 04:26:07
5005 Анастасія Любиш 1991 Загальна Ua Україна Киев KM Running Club 04:45:39
5006 Cергей Муравьев 1954 Загальна Ua Україна Киев 04:23:20
5007 Анастасия Благинина 1983 Загальна Ua Україна Bikemotive Cycling Club 03:29:37
5008 Олексій Медвєдєв 1980 Загальна Ua Україна Київ DNS
5009 Александр Расторгуев 1960 Загальна Ua Україна Київ 03:35:23
5010 Костянтин Кісиленко 1989 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ "Явір" 03:40:21
5011 Олександр Петряєв 1989 Загальна Ua Україна Буча 03:02:46
5012 Jack Cooper 1983 Загальна Us США Джексонвилль 03:55:08
5013 Татьяна Удовенко 1991 Загальна Ua Україна Киев 05:03:38
5014 Олексій Арешков 1991 Загальна Ua Україна Київ 03:31:17
5015 Андрій Кононір 1981 Загальна Ua Україна Київ 03:42:24
5016 Вікторія Олексієнко 1986 Загальна Ua Україна Буча Top Runners 03:44:49
5017 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS 03:33:55
5018 Костянтин Євтушенко 1965 Загальна Ua Україна Київ 04:13:45
5019 Руслан Буяновський 1977 Загальна Ua Україна Київ DNS
5020 Ольга Козловська 1990 Загальна Ua Україна Біла Церква In Velo Veritas 04:13:58
5021 Олег Зіглін 1967 Загальна Ua Україна Біла Церква In Velo Veritas 03:49:36
5022 Денис Мостовлюк 1980 Загальна Ua Україна 04:10:28
5023 Роман Пучко 1988 Загальна Ua Україна Київ 04:16:35
5024 Дмитро Тузов 1984 Загальна Ua Україна Kyiv DNS
5025 Костянтин Шкварко 1980 Загальна Ua Україна Київ CapitalTRI 03:20:37

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу