Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4101 Любомир Фединяк 1990 Ч Ua Україна Київ 03:23:20
4102 Наталя Симоненко 1981 Ж30 Ua Україна Київ KM Running Club 04:05:59
4103 Vitaliy Andrievskiy 1976 Ч30 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club 03:04:38
4104 Костянтин Тур 1980 Ч30 Ua Україна Сєвєродонецьк DNS
4105 Анастасія Білич 1989 Ж Ua Україна Київ 03:51:36
4106 Костянтин Побережнюк 1985 Ч30 Ua Україна Вінниця 03:39:38
4107 Игорь Мочалов 1981 Ч30 Ua Україна Київ 03:14:57
4108 Дар'я Шурига 1989 Ж Ru Росія DNF
4109 Иван Галадюк 1985 Ч30 Ua Україна Киев 04:20:44
4110 Кристина Бочкарева 1992 Ж Ua Україна Киев 05:47:10
4111 Михайло Степанов 1975 Ч40 Ua Україна Kyiv DNS
4112 Артем Соболев 1989 Ч Ua Україна Киев 03:00:26
4113 Ярослав Єфендєєв 1984 Ч30 Ua Україна Київ 04:06:35
4114 Анна Лисаченко 1986 Ж Ua Україна Київ 04:28:53
4115 Денис Кожухар 1986 Ч Ua Україна Вінниця 02:57:00
4116 Максим Данченко 1989 Ч Ua Україна Київ 03:15:01
4117 Олексій Юрловський 1985 Ч Ua Україна Київ Scuderia Gamba Pelosa 04:49:35
4118 Jon Queen 1975 Ч40 Us США Kyiv 03:27:57
4119 Олексій Селівон 1991 Ч Ua Україна Киев DNS
4120 Тимофій Павлюк 1984 Ч30 Ua Україна Київ Moguls 04:22:16
4121 Костянтин Козаченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ 03:25:27
4122 Марк Афичук 1997 Ч Ua Україна Київ АLV 04:08:08
4123 Анатолий Афичук 1962 Ч50 Ua Україна Київ АДМ 04:11:35
4124 Сергій Бондар 1988 Ч Ua Україна Бровари 04:31:19
4125 Ольга Кравченко 1984 Ж30 Ua Україна Київ 05:16:26

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4101 Любомир Фединяк 1990 Ч Ua Україна Київ 03:23:20
4102 Наталя Симоненко 1981 Ж30 Ua Україна Київ KM Running Club 04:05:59
4103 Vitaliy Andrievskiy 1976 Ч30 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club 03:04:38
4104 Костянтин Тур 1980 Ч30 Ua Україна Сєвєродонецьк DNS
4105 Анастасія Білич 1989 Ж Ua Україна Київ 03:51:36
4106 Костянтин Побережнюк 1985 Ч30 Ua Україна Вінниця 03:39:38
4107 Игорь Мочалов 1981 Ч30 Ua Україна Київ 03:14:57
4108 Дар'я Шурига 1989 Ж Ru Росія DNF
4109 Иван Галадюк 1985 Ч30 Ua Україна Киев 04:20:44
4110 Кристина Бочкарева 1992 Ж Ua Україна Киев 05:47:10
4111 Михайло Степанов 1975 Ч40 Ua Україна Kyiv DNS
4112 Артем Соболев 1989 Ч Ua Україна Киев 03:00:26
4113 Ярослав Єфендєєв 1984 Ч30 Ua Україна Київ 04:06:35
4114 Анна Лисаченко 1986 Ж Ua Україна Київ 04:28:53
4115 Денис Кожухар 1986 Ч Ua Україна Вінниця 02:57:00
4116 Максим Данченко 1989 Ч Ua Україна Київ 03:15:01
4117 Олексій Юрловський 1985 Ч Ua Україна Київ Scuderia Gamba Pelosa 04:49:35
4118 Jon Queen 1975 Ч40 Us США Kyiv 03:27:57
4119 Олексій Селівон 1991 Ч Ua Україна Киев DNS
4120 Тимофій Павлюк 1984 Ч30 Ua Україна Київ Moguls 04:22:16
4121 Костянтин Козаченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ 03:25:27
4122 Марк Афичук 1997 Ч Ua Україна Київ АLV 04:08:08
4123 Анатолий Афичук 1962 Ч50 Ua Україна Київ АДМ 04:11:35
4124 Сергій Бондар 1988 Ч Ua Україна Бровари 04:31:19
4125 Ольга Кравченко 1984 Ж30 Ua Україна Київ 05:16:26

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу