Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4076 Богдан Бондар 1996 Ч Ua Україна Київ 05:08:19
4077 Андрій Токар 1996 Ч Ua Україна Київ 05:09:15
4078 Владимир Федорко 1986 Ч Ua Україна Белая Церковь DNF
4079 Igor Nechiporuk 1983 Ч30 Ua Україна Kyiv - 03:26:04
4080 Юрій Саладіс 1982 Ч30 Ua Україна Київ 04:17:44
4081 Олексій Оспанов 1976 Ч30 Ua Україна Київ 04:55:26
4082 Валерій Семенік 1973 Ч40 Ua Україна Київ 02:42:53
4083 Роман Сторожев 1976 Ч30 Ua Україна Київ 03:51:57
4084 Євген Нестерець 1988 Ч Ua Україна Київ 02:54:10
4085 Костянтин Троценко 1986 Ч Ua Україна Київ 05:10:10
4086 Сергій Окунь 1986 Ч Ua Україна Київ 04:24:15
4087 Елена Тесленко 1976 Ж30 Ua Україна Горлівка 04:21:00
4088 Эдуард Тесленко 1977 Ч30 Ua Україна Горлівка 03:39:53
4089 Олексій Жохов 1990 Ч Ua Україна Київ 03:45:31
4090 Любов Дерід 1981 Ж30 Ua Україна Київ DNS
4091 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club DNS
4092 Дар'я Корнєєва 1976 Ж30 Ua Україна Київ TopRunners 04:34:22
4093 Sergey Korneev 1983 Ч30 Ua Україна Київ 04:06:57
4094 Алексей Ильчук 1988 Ч Ua Україна Киев 03:18:06
4095 Андрій Устименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ DNS
4096 Андрій Тимошенко 1971 Ч40 Ua Україна Київ 03:31:24
4097 Олена Тимошенко 1973 Ж40 Ua Україна Київ 03:23:04
4098 Ольга Сторожева 1976 Ж30 Ua Україна Киев DNS
4099 Георгій Лунін 1971 Ч40 Ua Україна Київ АДМ 04:08:08
4100 Сергей Кириленко 1987 Ч Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4076 Богдан Бондар 1996 Ч Ua Україна Київ 05:08:19
4077 Андрій Токар 1996 Ч Ua Україна Київ 05:09:15
4078 Владимир Федорко 1986 Ч Ua Україна Белая Церковь DNF
4079 Igor Nechiporuk 1983 Ч30 Ua Україна Kyiv - 03:26:04
4080 Юрій Саладіс 1982 Ч30 Ua Україна Київ 04:17:44
4081 Олексій Оспанов 1976 Ч30 Ua Україна Київ 04:55:26
4082 Валерій Семенік 1973 Ч40 Ua Україна Київ 02:42:53
4083 Роман Сторожев 1976 Ч30 Ua Україна Київ 03:51:57
4084 Євген Нестерець 1988 Ч Ua Україна Київ 02:54:10
4085 Костянтин Троценко 1986 Ч Ua Україна Київ 05:10:10
4086 Сергій Окунь 1986 Ч Ua Україна Київ 04:24:15
4087 Елена Тесленко 1976 Ж30 Ua Україна Горлівка 04:21:00
4088 Эдуард Тесленко 1977 Ч30 Ua Україна Горлівка 03:39:53
4089 Олексій Жохов 1990 Ч Ua Україна Київ 03:45:31
4090 Любов Дерід 1981 Ж30 Ua Україна Київ DNS
4091 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club DNS
4092 Дар'я Корнєєва 1976 Ж30 Ua Україна Київ TopRunners 04:34:22
4093 Sergey Korneev 1983 Ч30 Ua Україна Київ 04:06:57
4094 Алексей Ильчук 1988 Ч Ua Україна Киев 03:18:06
4095 Андрій Устименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ DNS
4096 Андрій Тимошенко 1971 Ч40 Ua Україна Київ 03:31:24
4097 Олена Тимошенко 1973 Ж40 Ua Україна Київ 03:23:04
4098 Ольга Сторожева 1976 Ж30 Ua Україна Киев DNS
4099 Георгій Лунін 1971 Ч40 Ua Україна Київ АДМ 04:08:08
4100 Сергей Кириленко 1987 Ч Ua Україна Киев DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу