Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4026 Олександр Зінов'єв 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
4027 Олександр Лещенко 1985 Ч Ua Україна Київ DNS
4028 Вадим Заглянский 1957 Ч50 Ua Україна Київ 04:00:35
4029 Сергій Мироненко 1976 Ч30 Ua Україна Вишневе DNF
4030 Бережницький Діма 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
4031 Олександр Маліновський 1986 Ч Ua Україна Київ EKTA 03:33:59
4032 Яна Климчук 1991 Ж Ua Україна Киев DNS
4033 Pavlo Marusyk 1977 Ч30 Ua Україна Київ Tribe10 DNS
4034 Владимир Шилижинский 1987 Ч Ua Україна Київ Kellys - BLC 02:42:10
4035 Сергій Тітенко 1988 Ч Ua Україна Буча 03:51:55
4036 Андрій Лукін 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
4037 Антон Куліковський 1984 Ч30 Ua Україна Одесса 03:14:47
4038 Руслан Налысный 1977 Ч30 Ua Україна Київ Bikemotive DNS
4039 Павел Третьяков 1992 Ч Ua Україна Краматорськ 03:48:58
4040 Андрей Тараканов 1981 Ч30 Ua Україна Киев 03:04:07
4041 Борис Шевчик 1985 Ч30 Ua Україна Київ Sport Life 04:17:55
4042 Сергій Керея 1981 Ч30 Ua Україна Київ 04:30:10
4043 Дмитро Резченко 1991 Ч Ua Україна Київ 03:52:20
4044 Дмитро Корнієнко 1990 Ч Ua Україна Київ runONoff 04:08:36
4045 Наталія Сиротенко 1986 Ж Ua Україна Київ т/к "Время не ждет" 03:47:24
4046 Павло Пасічник 1980 Ч30 Ua Україна Боярка 04:32:43
4047 Дмитро Чуркін 1987 Ч Ua Україна Донецьк 03:27:52
4048 Андрій Глуговський 1983 Ч30 Ua Україна Вишгород 04:51:43
4049 Андрей Федосеев 1966 Ч40 Ua Україна Харкiв DNF
4050 Андрій Ковальчук 1987 Ч Ua Україна Київ 03:17:07

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4026 Олександр Зінов'єв 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
4027 Олександр Лещенко 1985 Ч Ua Україна Київ DNS
4028 Вадим Заглянский 1957 Ч50 Ua Україна Київ 04:00:35
4029 Сергій Мироненко 1976 Ч30 Ua Україна Вишневе DNF
4030 Бережницький Діма 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
4031 Олександр Маліновський 1986 Ч Ua Україна Київ EKTA 03:33:59
4032 Яна Климчук 1991 Ж Ua Україна Киев DNS
4033 Pavlo Marusyk 1977 Ч30 Ua Україна Київ Tribe10 DNS
4034 Владимир Шилижинский 1987 Ч Ua Україна Київ Kellys - BLC 02:42:10
4035 Сергій Тітенко 1988 Ч Ua Україна Буча 03:51:55
4036 Андрій Лукін 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
4037 Антон Куліковський 1984 Ч30 Ua Україна Одесса 03:14:47
4038 Руслан Налысный 1977 Ч30 Ua Україна Київ Bikemotive DNS
4039 Павел Третьяков 1992 Ч Ua Україна Краматорськ 03:48:58
4040 Андрей Тараканов 1981 Ч30 Ua Україна Киев 03:04:07
4041 Борис Шевчик 1985 Ч30 Ua Україна Київ Sport Life 04:17:55
4042 Сергій Керея 1981 Ч30 Ua Україна Київ 04:30:10
4043 Дмитро Резченко 1991 Ч Ua Україна Київ 03:52:20
4044 Дмитро Корнієнко 1990 Ч Ua Україна Київ runONoff 04:08:36
4045 Наталія Сиротенко 1986 Ж Ua Україна Київ т/к "Время не ждет" 03:47:24
4046 Павло Пасічник 1980 Ч30 Ua Україна Боярка 04:32:43
4047 Дмитро Чуркін 1987 Ч Ua Україна Донецьк 03:27:52
4048 Андрій Глуговський 1983 Ч30 Ua Україна Вишгород 04:51:43
4049 Андрей Федосеев 1966 Ч40 Ua Україна Харкiв DNF
4050 Андрій Ковальчук 1987 Ч Ua Україна Київ 03:17:07

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу