Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4001 Андрій Годій 1995 Ч Ua Україна Київ 04:34:55
4002 Олександр Коломієць 1970 Ч40 Ua Україна Київ DNF
4003 Сергій Котик 1989 Ч Ua Україна Київ DNS
4004 Ігор Пастух 1955 Ч60 Ua Україна Київ EKTA 03:28:55
4005 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ 04:01:21
4006 Лариса Байкина 1977 Ж30 Ua Україна Киев DNS
4007 Виктор Подшивалов 1978 Ч30 Ua Україна Київ 04:33:44
4008 Валерій Шатковський 1967 Ч40 Ua Україна Житомир EKTA 03:17:16
4009 Денис Ключніков 1977 Ч30 Ua Україна Житомир EKTA 02:57:34
4010 Станіслав Соколов 1992 Ч Ua Україна Київ 04:00:16
4011 Vitaliy Samuylenko 1974 Ч40 Ua Україна Київ CrossFit BANDA - ЦСК ВСУ 02:58:43
4012 Віталія Єрьоміна 1981 Ж30 Ua Україна Київ AlcoTour 04:27:44
4013 Юлія Бондарчук 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
4014 Олег Коломієць 1976 Ч30 Ua Україна Київ 03:11:43
4015 Олександр Тюняєв 1984 Ч30 Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club 03:44:21
4016 Віталій Хілько 1984 Ч30 Ua Україна Київ 03:06:13
4017 Володимир Ткаченко 1988 Ч Ua Україна Київ DNF
4018 Igor Nezhdanov 1987 Ч Ua Україна Київ NC DNS
4019 Юрій Легкий 1959 Ч50 Ua Україна Київ 04:21:07
4020 Володимир Колесник 1991 Ч Ua Україна Київ 03:42:36
4021 Костянтин Ніколаєв 1989 Ч Ua Україна Київ 04:20:18
4022 Володимир Андрушко 1989 Ч Ua Україна Київ 02:41:59
4023 Arkadiy Danyliuk 1987 Ч Ua Україна Бровари 03:06:12
4024 Илья Бондарь 1987 Ч Ua Україна Киев 04:08:51
4025 Борис Свіргуненко 1985 Ч30 Ua Україна Київ 02:42:30

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Гірські велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4001 Андрій Годій 1995 Ч Ua Україна Київ 04:34:55
4002 Олександр Коломієць 1970 Ч40 Ua Україна Київ DNF
4003 Сергій Котик 1989 Ч Ua Україна Київ DNS
4004 Ігор Пастух 1955 Ч60 Ua Україна Київ EKTA 03:28:55
4005 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ 04:01:21
4006 Лариса Байкина 1977 Ж30 Ua Україна Киев DNS
4007 Виктор Подшивалов 1978 Ч30 Ua Україна Київ 04:33:44
4008 Валерій Шатковський 1967 Ч40 Ua Україна Житомир EKTA 03:17:16
4009 Денис Ключніков 1977 Ч30 Ua Україна Житомир EKTA 02:57:34
4010 Станіслав Соколов 1992 Ч Ua Україна Київ 04:00:16
4011 Vitaliy Samuylenko 1974 Ч40 Ua Україна Київ CrossFit BANDA - ЦСК ВСУ 02:58:43
4012 Віталія Єрьоміна 1981 Ж30 Ua Україна Київ AlcoTour 04:27:44
4013 Юлія Бондарчук 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
4014 Олег Коломієць 1976 Ч30 Ua Україна Київ 03:11:43
4015 Олександр Тюняєв 1984 Ч30 Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club 03:44:21
4016 Віталій Хілько 1984 Ч30 Ua Україна Київ 03:06:13
4017 Володимир Ткаченко 1988 Ч Ua Україна Київ DNF
4018 Igor Nezhdanov 1987 Ч Ua Україна Київ NC DNS
4019 Юрій Легкий 1959 Ч50 Ua Україна Київ 04:21:07
4020 Володимир Колесник 1991 Ч Ua Україна Київ 03:42:36
4021 Костянтин Ніколаєв 1989 Ч Ua Україна Київ 04:20:18
4022 Володимир Андрушко 1989 Ч Ua Україна Київ 02:41:59
4023 Arkadiy Danyliuk 1987 Ч Ua Україна Бровари 03:06:12
4024 Илья Бондарь 1987 Ч Ua Україна Киев 04:08:51
4025 Борис Свіргуненко 1985 Ч30 Ua Україна Київ 02:42:30

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу