Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Дата
06 Вересня 2015
Місто
Київ
Cайт
http://velo100ka.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Шосейні велосипеди

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 3169 Дмитрий Воловод Endurance School - Velokrat 02:21:11
2 1 Ч40 3178 Дмитрий Филин 02:21:15
3 2 Ч 3025 Борис Бакуринський X-Zone 02:21:15
4 2 Ч40 3073 Юрій Аракелян 02:21:18
5 3 Ч40 3061 Іван Дорошук 02:21:31
6 3 Ч 3160 Егор Замана ЦСКА 02:21:37
7 4 Ч 3046 Тимур Ольховик 02:22:25
8 5 Ч 3107 Даня Бовкун 02:22:28
9 6 Ч 3029 Микола Кукореко 02:24:41
10 7 Ч 3134 Ярослав Проченко 02:24:42
11 1 Ч30 3056 Тарас Бурденюк Vo2 Max Lab Team 02:24:43
12 2 Ч30 3147 Денис Батюхов Leader 02:24:44
13 4 Ч40 3200 Ігор Хижняк Майстерня UA 02:26:41
14 5 Ч40 3187 Василь Заїка "Лидер" 02:27:12
15 8 Ч 3059 Ігор Сікорський X-Zone 02:33:31
16 6 Ч40 3193 Олександр Гринь 02:33:32
17 9 Ч 3065 Іван Руденко 02:34:22
18 3 Ч30 3113 Федір Бачинський 5 элемент 02:36:58
19 7 Ч40 3017 Юрій Марушевський Blood Brothers 02:37:31
20 8 Ч40 3053 Анатолій Карпенко 02:37:51
21 4 Ч30 3071 Сергій Соболєв 02:38:18
22 1 Ч50 3106 Сергей Суровец Merida-Kiev 02:38:27
23 5 Ч30 3206 Максим Чередниченко 02:39:11
24 6 Ч30 3144 Сергій Сушкевич 02:39:14
25 7 Ч30 3050 Владислав Цісарук Arcadia 02:39:15
Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Дата
06 Вересня 2015
Місто
Київ
Cайт
http://velo100ka.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Шосейні велосипеди

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 3169 Дмитрий Воловод Endurance School - Velokrat 02:21:11
2 1 Ч40 3178 Дмитрий Филин 02:21:15
3 2 Ч 3025 Борис Бакуринський X-Zone 02:21:15
4 2 Ч40 3073 Юрій Аракелян 02:21:18
5 3 Ч40 3061 Іван Дорошук 02:21:31
6 3 Ч 3160 Егор Замана ЦСКА 02:21:37
7 4 Ч 3046 Тимур Ольховик 02:22:25
8 5 Ч 3107 Даня Бовкун 02:22:28
9 6 Ч 3029 Микола Кукореко 02:24:41
10 7 Ч 3134 Ярослав Проченко 02:24:42
11 1 Ч30 3056 Тарас Бурденюк Vo2 Max Lab Team 02:24:43
12 2 Ч30 3147 Денис Батюхов Leader 02:24:44
13 4 Ч40 3200 Ігор Хижняк Майстерня UA 02:26:41
14 5 Ч40 3187 Василь Заїка "Лидер" 02:27:12
15 8 Ч 3059 Ігор Сікорський X-Zone 02:33:31
16 6 Ч40 3193 Олександр Гринь 02:33:32
17 9 Ч 3065 Іван Руденко 02:34:22
18 3 Ч30 3113 Федір Бачинський 5 элемент 02:36:58
19 7 Ч40 3017 Юрій Марушевський Blood Brothers 02:37:31
20 8 Ч40 3053 Анатолій Карпенко 02:37:51
21 4 Ч30 3071 Сергій Соболєв 02:38:18
22 1 Ч50 3106 Сергей Суровец Merida-Kiev 02:38:27
23 5 Ч30 3206 Максим Чередниченко 02:39:11
24 6 Ч30 3144 Сергій Сушкевич 02:39:14
25 7 Ч30 3050 Владислав Цісарук Arcadia 02:39:15


Партнери та організатори заходу