Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Шосейні велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3101 Олексій Головань 1954 Ч60 Ua Україна Черкаси Kyiv Bicycle Club 03:09:23
3102 Богдан Лепявко 1988 Ч Ua Україна Київ 03:05:58
3103 Роман Иванов 1981 Ч30 Ua Україна Кривий Ріг DNS
3104 Евгений Овчаренко 1977 Ч30 Ua Україна Кривий Ріг 02:49:09
3105 Ігор Дєговцов 1988 Ч Ua Україна Київ 03:06:45
3106 Сергей Суровец 1958 Ч50 Ua Україна Київ Merida-Kiev 02:38:27
3107 Даня Бовкун 1994 Ч Ua Україна Київ 02:22:28
3108 Олег Половинчак 1975 Ч30 Ua Україна Київ DNS
3109 Роман Пономаренко 1984 Ч30 Ua Україна Кривой Рог 02:49:09
3110 Андрей Павленко 1986 Ч Ua Україна Київ 0xBD DNS
3111 Виталий Лагун 1987 Ч Ua Україна Київ 0xBD DNF
3112 Олександр Ющик 1977 Ч30 Ua Україна Київ 04:10:02
3113 Федір Бачинський 1980 Ч30 Ua Україна Київ 5 элемент 02:36:58
3114 Олег Сеник 1980 Ч30 Ua Україна Київ 03:30:15
3115 Тетяна Джепарова 1960 Ж50 Ua Україна Чернівці DNS
3116 Борис Турковский 1981 Ч30 Ua Україна Одесса 03:04:50
3117 Дмитро Морозов 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
3118 Дмитрий Процеров 1985 Ч30 Ua Україна Одесса DNS
3119 Richard Scarborough 1976 Ч30 No Норвегія 02:39:17
3120 Тарас Колодько 1974 Ч40 Ua Україна 02:56:17
3121 Евгеній Бачинський 1987 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 02:58:50
3122 Олександр Пастух 1981 Ч30 Ua Україна Київ Salomon RC 03:22:54
3123 Олександр Кощеєв 1976 Ч30 Ua Україна Київ ULF team 02:48:50
3124 Артем Мiщенко 1989 Ч Ua Україна Kiev CYBs 04:39:32
3125 Сергей Васенин 1964 Ч50 Ua Україна Київ 02:55:30

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Шосейні велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3101 Олексій Головань 1954 Ч60 Ua Україна Черкаси Kyiv Bicycle Club 03:09:23
3102 Богдан Лепявко 1988 Ч Ua Україна Київ 03:05:58
3103 Роман Иванов 1981 Ч30 Ua Україна Кривий Ріг DNS
3104 Евгений Овчаренко 1977 Ч30 Ua Україна Кривий Ріг 02:49:09
3105 Ігор Дєговцов 1988 Ч Ua Україна Київ 03:06:45
3106 Сергей Суровец 1958 Ч50 Ua Україна Київ Merida-Kiev 02:38:27
3107 Даня Бовкун 1994 Ч Ua Україна Київ 02:22:28
3108 Олег Половинчак 1975 Ч30 Ua Україна Київ DNS
3109 Роман Пономаренко 1984 Ч30 Ua Україна Кривой Рог 02:49:09
3110 Андрей Павленко 1986 Ч Ua Україна Київ 0xBD DNS
3111 Виталий Лагун 1987 Ч Ua Україна Київ 0xBD DNF
3112 Олександр Ющик 1977 Ч30 Ua Україна Київ 04:10:02
3113 Федір Бачинський 1980 Ч30 Ua Україна Київ 5 элемент 02:36:58
3114 Олег Сеник 1980 Ч30 Ua Україна Київ 03:30:15
3115 Тетяна Джепарова 1960 Ж50 Ua Україна Чернівці DNS
3116 Борис Турковский 1981 Ч30 Ua Україна Одесса 03:04:50
3117 Дмитро Морозов 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
3118 Дмитрий Процеров 1985 Ч30 Ua Україна Одесса DNS
3119 Richard Scarborough 1976 Ч30 No Норвегія 02:39:17
3120 Тарас Колодько 1974 Ч40 Ua Україна 02:56:17
3121 Евгеній Бачинський 1987 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 02:58:50
3122 Олександр Пастух 1981 Ч30 Ua Україна Київ Salomon RC 03:22:54
3123 Олександр Кощеєв 1976 Ч30 Ua Україна Київ ULF team 02:48:50
3124 Артем Мiщенко 1989 Ч Ua Україна Kiev CYBs 04:39:32
3125 Сергей Васенин 1964 Ч50 Ua Україна Київ 02:55:30

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу