Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Шосейні велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Олександр Гальчук 1990 Ч Ua Україна Київ 03:35:20
3002 Вікторія Нестерова 1974 Ж40 Ua Україна Київ X-Zone 02:46:50
3003 Дмитро Латанський 1978 Ч30 Ua Україна Київ Repka.UA DNS
3004 Анна Репкіна 1980 Ж30 Ua Україна Київ 03:41:17
3005 Володимир Кононський 1978 Ч30 Ua Україна Київ DNF
3006 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ DNF
3007 Михайло Захарченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ 03:43:46
3008 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Ч30 Ua Україна Київ 03:27:23
3009 Антон Бойко 1990 Ч Ua Україна Київ 03:38:34
3010 Андрій Дудінський 1982 Ч30 Ua Україна Київ SunRun 03:34:41
3011 Маргарита Протас 1990 Ж Ua Україна Київ 03:48:55
3012 Віталій Пилип 1985 Ч30 Ua Україна Чортків "Чортове колесо" DNS
3013 Dmitriy Isnyuk 1985 Ч30 Ua Україна Київ Sport Life 04:23:47
3014 Олександр Абакумов 1980 Ч30 Ua Україна Бровари DNS
3015 Андрій Ольховик 1989 Ч Ua Україна Київ 03:10:18
3016 Dmytro Pilipenko 1970 Ч40 Ua Україна Київ DNF
3017 Юрій Марушевський 1974 Ч40 Ua Україна Київ Blood Brothers 02:37:31
3018 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ 04:09:51
3019 Дмитро Петров 1986 Ч Ua Україна Київ Specialized - dimapetrov.com DNF
3020 Дмитро Велещук 1989 Ч Ua Україна Житомир EKTA 03:18:08
3021 Віталій Матвійчук 1990 Ч Ua Україна Київ DNS
3022 Олександр Родрігес 1977 Ч30 Ua Україна Київ RideMaBike 02:58:45
3023 Максим Волков 1987 Ч Ua Україна Київ 03:47:43
3024 Виталий Чигарев 1964 Ч50 Ua Україна Київ 02:56:51
3025 Борис Бакуринський 1986 Ч Ua Україна Київ X-Zone 02:21:15

Учасники також реєструються на

Small_6b6c18d1dca0bd55e42037b11577bf40

Київська Сотка 2015

Шосейні велосипеди

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Олександр Гальчук 1990 Ч Ua Україна Київ 03:35:20
3002 Вікторія Нестерова 1974 Ж40 Ua Україна Київ X-Zone 02:46:50
3003 Дмитро Латанський 1978 Ч30 Ua Україна Київ Repka.UA DNS
3004 Анна Репкіна 1980 Ж30 Ua Україна Київ 03:41:17
3005 Володимир Кононський 1978 Ч30 Ua Україна Київ DNF
3006 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ DNF
3007 Михайло Захарченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ 03:43:46
3008 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Ч30 Ua Україна Київ 03:27:23
3009 Антон Бойко 1990 Ч Ua Україна Київ 03:38:34
3010 Андрій Дудінський 1982 Ч30 Ua Україна Київ SunRun 03:34:41
3011 Маргарита Протас 1990 Ж Ua Україна Київ 03:48:55
3012 Віталій Пилип 1985 Ч30 Ua Україна Чортків "Чортове колесо" DNS
3013 Dmitriy Isnyuk 1985 Ч30 Ua Україна Київ Sport Life 04:23:47
3014 Олександр Абакумов 1980 Ч30 Ua Україна Бровари DNS
3015 Андрій Ольховик 1989 Ч Ua Україна Київ 03:10:18
3016 Dmytro Pilipenko 1970 Ч40 Ua Україна Київ DNF
3017 Юрій Марушевський 1974 Ч40 Ua Україна Київ Blood Brothers 02:37:31
3018 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ 04:09:51
3019 Дмитро Петров 1986 Ч Ua Україна Київ Specialized - dimapetrov.com DNF
3020 Дмитро Велещук 1989 Ч Ua Україна Житомир EKTA 03:18:08
3021 Віталій Матвійчук 1990 Ч Ua Україна Київ DNS
3022 Олександр Родрігес 1977 Ч30 Ua Україна Київ RideMaBike 02:58:45
3023 Максим Волков 1987 Ч Ua Україна Київ 03:47:43
3024 Виталий Чигарев 1964 Ч50 Ua Україна Київ 02:56:51
3025 Борис Бакуринський 1986 Ч Ua Україна Київ X-Zone 02:21:15

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу