Small_b4335a162d9deacbdac2f28e12b1570e

Європейский пробіг

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Rinat Serenko 1985 Загальна Ua Україна Kiev Velorout
302 OLEKSIY MOKHOV 1969 Загальна Ua Україна Київ Triatman
303 Олексій Онищенко 1983 Загальна Ua Україна Київ Adidas Runners
304 Sergii Ivashchenko 1989 Загальна Ua Україна Київ
305 Василь Козиренко 1989 Загальна Ua Україна
306 Євген Дідченко 1978 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
307 Іван Рябоконь 1989 Загальна Ua Україна Киев
308 Микола Горбачьов 1972 Загальна Ua Україна Київ
309 Олена Горбачьова 1973 Загальна Ua Україна Київ
310 Михайло Дикун 1986 Загальна Ua Україна Київ Beer Runners
311 Сергій Неня 1977 Загальна Ua Україна Київ SPARTA
312 Мариус Корнейко 1981 Загальна Ua Україна Київ
313 Ірина Красун 1983 Загальна Ua Україна Київ Nutrilite
314 Олег Березюк 1965 Загальна Ua Україна Київ
315 Євгенія Папуна 1982 Загальна Ua Україна Київ
316 Андрій Костина 1968 Загальна Ua Україна Київ
317 Світлана Дикун 1994 Загальна Ua Україна Київ
318 Аліна Бодаєва 1986 Загальна Ua Україна Київ SportLife
319 Yana Tsynkovska 1987 Загальна Ua Україна Kyiv
320 Віталій Ніколаєв 1987 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
321 Тарас Гівчак 1989 Загальна Ua Україна Київ
322 Sofiya Fokina 1975 Загальна Ua Україна
323 ALINA KOROLENKO 1992 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
324 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Загальна Ua Україна Київ
325 Олександр Свінтозельський 1987 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_b4335a162d9deacbdac2f28e12b1570e

Європейский пробіг

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Rinat Serenko 1985 Загальна Ua Україна Kiev Velorout
302 OLEKSIY MOKHOV 1969 Загальна Ua Україна Київ Triatman
303 Олексій Онищенко 1983 Загальна Ua Україна Київ Adidas Runners
304 Sergii Ivashchenko 1989 Загальна Ua Україна Київ
305 Василь Козиренко 1989 Загальна Ua Україна
306 Євген Дідченко 1978 Загальна Ua Україна Київ ПУШЕБ
307 Іван Рябоконь 1989 Загальна Ua Україна Киев
308 Микола Горбачьов 1972 Загальна Ua Україна Київ
309 Олена Горбачьова 1973 Загальна Ua Україна Київ
310 Михайло Дикун 1986 Загальна Ua Україна Київ Beer Runners
311 Сергій Неня 1977 Загальна Ua Україна Київ SPARTA
312 Мариус Корнейко 1981 Загальна Ua Україна Київ
313 Ірина Красун 1983 Загальна Ua Україна Київ Nutrilite
314 Олег Березюк 1965 Загальна Ua Україна Київ
315 Євгенія Папуна 1982 Загальна Ua Україна Київ
316 Андрій Костина 1968 Загальна Ua Україна Київ
317 Світлана Дикун 1994 Загальна Ua Україна Київ
318 Аліна Бодаєва 1986 Загальна Ua Україна Київ SportLife
319 Yana Tsynkovska 1987 Загальна Ua Україна Kyiv
320 Віталій Ніколаєв 1987 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
321 Тарас Гівчак 1989 Загальна Ua Україна Київ
322 Sofiya Fokina 1975 Загальна Ua Україна
323 ALINA KOROLENKO 1992 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
324 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Загальна Ua Україна Київ
325 Олександр Свінтозельський 1987 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу