Small_b4335a162d9deacbdac2f28e12b1570e

Європейский пробіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Gerry McIntosh 1962 Загальна Gb Велика Британія Kyiv Taras Bulba
2 Yevhen Liulevych 1981 Загальна Ua Україна Київ НКРЕКП
3 Світлана Філатова 1983 Загальна Ua Україна Київ Beer Running Club
4 Дмитро Давиденко 1979 Загальна Ua Україна Київ
5 Mariia Tsokol 1991 Загальна Se Швеція Solna
6 Светлана Соловьева 1962 Загальна Ua Україна Київ
7 София Соловьева 2000 Загальна Ua Україна Київ
8 Ірина Копиченко 1990 Загальна Ua Україна Буча
9 Олена Чуранова 1987 Загальна Ua Україна Київ
10 Лілія Гайдаш 1996 Загальна Ua Україна Київ SportLife
11 Анастасія Корзіна 1997 Загальна Ua Україна Київ
12 Анастасія Дрижак 1993 Загальна Ua Україна Київ
13 Alex Shevtsova 1994 Загальна Ua Україна Київ Планета Фітнес
14 Катерина Сємєргєєва 1986 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
15 Олександра Азарова 1987 Загальна Ua Україна Київ RUN BASE KYIV
16 Нонна Нетяженко 1981 Загальна Ua Україна Киев
17 Ірина Пономаренко 1988 Загальна Ua Україна Київ Crossfit BANDA
18 Игорь Балицкий 1987 Загальна Ua Україна
19 Ganna Chyzhyk 1982 Загальна Ua Україна Vyshgorod СК "Науковець"
20 Наталія Ніньовська 1989 Загальна Ua Україна Лісна Слобідка
21 Людмила Кріпак 1972 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
22 Оксана Мовчан 1991 Загальна Ua Україна Киев
23 Оксана Тулюк 1986 Загальна Ua Україна Київ
24 Ірина Глюза 1992 Загальна Ua Україна Київ
25 Дмитро Вечоркін 1991 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_b4335a162d9deacbdac2f28e12b1570e

Європейский пробіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Gerry McIntosh 1962 Загальна Gb Велика Британія Kyiv Taras Bulba
2 Yevhen Liulevych 1981 Загальна Ua Україна Київ НКРЕКП
3 Світлана Філатова 1983 Загальна Ua Україна Київ Beer Running Club
4 Дмитро Давиденко 1979 Загальна Ua Україна Київ
5 Mariia Tsokol 1991 Загальна Se Швеція Solna
6 Светлана Соловьева 1962 Загальна Ua Україна Київ
7 София Соловьева 2000 Загальна Ua Україна Київ
8 Ірина Копиченко 1990 Загальна Ua Україна Буча
9 Олена Чуранова 1987 Загальна Ua Україна Київ
10 Лілія Гайдаш 1996 Загальна Ua Україна Київ SportLife
11 Анастасія Корзіна 1997 Загальна Ua Україна Київ
12 Анастасія Дрижак 1993 Загальна Ua Україна Київ
13 Alex Shevtsova 1994 Загальна Ua Україна Київ Планета Фітнес
14 Катерина Сємєргєєва 1986 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
15 Олександра Азарова 1987 Загальна Ua Україна Київ RUN BASE KYIV
16 Нонна Нетяженко 1981 Загальна Ua Україна Киев
17 Ірина Пономаренко 1988 Загальна Ua Україна Київ Crossfit BANDA
18 Игорь Балицкий 1987 Загальна Ua Україна
19 Ganna Chyzhyk 1982 Загальна Ua Україна Vyshgorod СК "Науковець"
20 Наталія Ніньовська 1989 Загальна Ua Україна Лісна Слобідка
21 Людмила Кріпак 1972 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
22 Оксана Мовчан 1991 Загальна Ua Україна Киев
23 Оксана Тулюк 1986 Загальна Ua Україна Київ
24 Ірина Глюза 1992 Загальна Ua Україна Київ
25 Дмитро Вечоркін 1991 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу