Small_51ccf1e42135cd9943e3c224d4bb8b6b

Ягідний крос БРУСВЯНА

Дата
11 Липня 2015
Місто
Костовці
Cайт
http://brusvyana.com.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 6.4 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч14 11 Антон Купрієць Track&Speed Club 22:55
2 2 Ч14 83 Олександр Рибаков КСО Славутич 23:49
3 3 Ч14 40 Dmytrii Sudariev 24:24
4 4 Ч14 34 Андрій Чуранов Кіносура 24:44
5 5 Ч14 55 Виталий Дрозд SRC 25:15
6 6 Ч14 65 Віталій Ніколаєв Run Base Kyiv 25:35
7 1 Ж14 82 Олена Пітірімова КСО Славутич 26:19
8 7 Ч14 8 Андрій Косолапов Scorpion-TKD 27:03
9 8 Ч14 22 Влас Карбівничий 27:08
10 9 Ч14 10 Andrii Chernyshkov The Prancing Pony 27:18
11 10 Ч14 85 Володимир Гоноровський 27:20
12 11 Ч14 12 Роман Жураківський 27:23
13 2 Ж14 84 Людмила Колесник TRIATMAN 27:46
14 12 Ч14 72 Андрей Борисевич KM Running Club 27:53
15 13 Ч14 43 Олександр Либа 28:06
16 3 Ж14 56 Елена Cимонок SRC 28:12
17 1 Ч50 26 Олександр Кадькало АБУ, О-Клуб 28:19
18 4 Ж14 9 Мія Ласточкіна 28:53
19 14 Ч14 61 Юрій Мартинов 29:14
20 15 Ч14 51 В'ячеслав Рудзінський 29:18
21 16 Ч14 52 Віктор Вишневський 29:19
22 1 Ч40 20 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 29:23
23 17 Ч14 2 Andriy Snisarenko 29:24
24 18 Ч14 31 Антон Слободянюк Nike+Run Club 29:45
25 19 Ч14 77 Володимир Костильов OldBoyz 30:05
Small_51ccf1e42135cd9943e3c224d4bb8b6b

Ягідний крос БРУСВЯНА

Дата
11 Липня 2015
Місто
Костовці
Cайт
http://brusvyana.com.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 6.4 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч14 11 Антон Купрієць Track&Speed Club 22:55
2 2 Ч14 83 Олександр Рибаков КСО Славутич 23:49
3 3 Ч14 40 Dmytrii Sudariev 24:24
4 4 Ч14 34 Андрій Чуранов Кіносура 24:44
5 5 Ч14 55 Виталий Дрозд SRC 25:15
6 6 Ч14 65 Віталій Ніколаєв Run Base Kyiv 25:35
7 1 Ж14 82 Олена Пітірімова КСО Славутич 26:19
8 7 Ч14 8 Андрій Косолапов Scorpion-TKD 27:03
9 8 Ч14 22 Влас Карбівничий 27:08
10 9 Ч14 10 Andrii Chernyshkov The Prancing Pony 27:18
11 10 Ч14 85 Володимир Гоноровський 27:20
12 11 Ч14 12 Роман Жураківський 27:23
13 2 Ж14 84 Людмила Колесник TRIATMAN 27:46
14 12 Ч14 72 Андрей Борисевич KM Running Club 27:53
15 13 Ч14 43 Олександр Либа 28:06
16 3 Ж14 56 Елена Cимонок SRC 28:12
17 1 Ч50 26 Олександр Кадькало АБУ, О-Клуб 28:19
18 4 Ж14 9 Мія Ласточкіна 28:53
19 14 Ч14 61 Юрій Мартинов 29:14
20 15 Ч14 51 В'ячеслав Рудзінський 29:18
21 16 Ч14 52 Віктор Вишневський 29:19
22 1 Ч40 20 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 29:23
23 17 Ч14 2 Andriy Snisarenko 29:24
24 18 Ч14 31 Антон Слободянюк Nike+Run Club 29:45
25 19 Ч14 77 Володимир Костильов OldBoyz 30:05


Партнери та організатори заходу