Small_51ccf1e42135cd9943e3c224d4bb8b6b

Ягідний крос БРУСВЯНА

6.4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 В'ячеслав Рудзінський 1983 Ч14 Ua Україна Житомир 29:18
52 Віктор Вишневський 1983 Ч14 Ua Україна Житомир 29:19
53 Натали Зарицкая 1980 Ж14 Ua Україна Київ Adidas Runners 40:46
54 Максим Бесфамільнов 1988 Ч14 Ua Україна Київ DNS
55 Виталий Дрозд 1993 Ч14 Ua Україна Київ Saucony Running Club 25:15
56 Елена Cимонок 1981 Ж14 Ua Україна Київ SRC 28:12
57 Олена Ахметшина 1986 Ж14 Ua Україна Київ Kinosura 35:00
58 Рольський Олександр 1991 Ч14 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua 31:02
59 Володимир Єрмак 1983 Ч14 Ua Україна Київ 34:46
60 Дмитро Фадєєнко 1974 Ч40 Ua Україна Київ DNS
61 Юрій Мартинов 1978 Ч14 Ua Україна Брусилів 29:14
62 Олексій Копилов 1983 Ч14 Ua Україна Київ 38:26
63 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ URA, "Trekking Team", RCS DNS
64 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ 30:36
65 Віталій Ніколаєв 1987 Ч14 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 25:35
66 Олександр Андрощук 1979 Ч14 Ua Україна Київ 33:09
67 Юрій Черевань 1966 Ч40 Ua Україна Полтава DNS
68 Вадим Габрук 1983 Ч14 Ua Україна Киев 42195.kiev.ua 33:22
69 Andriy Hrzhybovetskyy 1982 Ч14 Ua Україна Київ DNS
70 Оля Девятиярова 1990 Ж14 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 30:48
71 Микола Волківський 1994 Ч14 Ua Україна Київ 31:39
72 Андрей Борисевич 1983 Ч14 Ua Україна Київ KM Running Club 27:53
73 Денис Ходаківський 1987 Ч14 Ua Україна Київ 31:33
74 Дар'я Шурига 1989 Ж14 Ru Росія 36:09
75 Інна Герасименко 1985 Ж14 Ua Україна Київ Тарас Бульба 41:55

Учасники також реєструються на

Small_51ccf1e42135cd9943e3c224d4bb8b6b

Ягідний крос БРУСВЯНА

6.4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 В'ячеслав Рудзінський 1983 Ч14 Ua Україна Житомир 29:18
52 Віктор Вишневський 1983 Ч14 Ua Україна Житомир 29:19
53 Натали Зарицкая 1980 Ж14 Ua Україна Київ Adidas Runners 40:46
54 Максим Бесфамільнов 1988 Ч14 Ua Україна Київ DNS
55 Виталий Дрозд 1993 Ч14 Ua Україна Київ Saucony Running Club 25:15
56 Елена Cимонок 1981 Ж14 Ua Україна Київ SRC 28:12
57 Олена Ахметшина 1986 Ж14 Ua Україна Київ Kinosura 35:00
58 Рольський Олександр 1991 Ч14 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua 31:02
59 Володимир Єрмак 1983 Ч14 Ua Україна Київ 34:46
60 Дмитро Фадєєнко 1974 Ч40 Ua Україна Київ DNS
61 Юрій Мартинов 1978 Ч14 Ua Україна Брусилів 29:14
62 Олексій Копилов 1983 Ч14 Ua Україна Київ 38:26
63 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ URA, "Trekking Team", RCS DNS
64 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ 30:36
65 Віталій Ніколаєв 1987 Ч14 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 25:35
66 Олександр Андрощук 1979 Ч14 Ua Україна Київ 33:09
67 Юрій Черевань 1966 Ч40 Ua Україна Полтава DNS
68 Вадим Габрук 1983 Ч14 Ua Україна Киев 42195.kiev.ua 33:22
69 Andriy Hrzhybovetskyy 1982 Ч14 Ua Україна Київ DNS
70 Оля Девятиярова 1990 Ж14 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 30:48
71 Микола Волківський 1994 Ч14 Ua Україна Київ 31:39
72 Андрей Борисевич 1983 Ч14 Ua Україна Київ KM Running Club 27:53
73 Денис Ходаківський 1987 Ч14 Ua Україна Київ 31:33
74 Дар'я Шурига 1989 Ж14 Ru Росія 36:09
75 Інна Герасименко 1985 Ж14 Ua Україна Київ Тарас Бульба 41:55

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу