Small_51ccf1e42135cd9943e3c224d4bb8b6b

Ягідний крос БРУСВЯНА

6.4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Iryna Bilenka 1978 Ж14 Ua Україна Київ Kuzin Team 31:54
2 Andriy Snisarenko 1976 Ч14 Ua Україна Київ 29:24
3 Yevhen Liulevych 1981 Ч14 Ua Україна Київ НКРЕКП 30:31
4 Микола Богданець 1983 Ч14 Ua Україна Рокитне DNS
5 Олександр Бєліков 1984 Ч14 Ua Україна Київ 32:23
6 Анна Савчук 1984 Ж14 Ua Україна Київ 43:24
7 Тетяна Коршук 1989 Ж14 Ua Україна Київ 35:05
8 Андрій Косолапов 1979 Ч14 Ua Україна Київ Scorpion-TKD 27:03
9 Мія Ласточкіна 1983 Ж14 Ua Україна Київ 28:53
10 Andrii Chernyshkov 1986 Ч14 Ua Україна Київ The Prancing Pony 27:18
11 Антон Купрієць 1985 Ч14 Ua Україна Київ Track&Speed Club 22:55
12 Роман Жураківський 1981 Ч14 Ua Україна Київ 27:23
13 Юлія Гріффен 1988 Ж14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club 32:43
14 Марина Шевчук 1990 Ж14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club DNS
15 Дмитро Соха 1990 Ч14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club 34:04
16 Сергій Лещенко 1980 Ч14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club 34:56
17 Світлана Філатова 1983 Ж14 Ua Україна Київ Beer Running Club 48:20
18 Альона Ковалевська 1977 Ж14 Ua Україна Київ 48:20
19 Ольга Гончарова 1974 Ж40+ Ua Україна Київ KM Running Club 37:42
20 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 29:23
21 Тетяна Самокиш 1988 Ж14 Ua Україна Київ DNS
22 Влас Карбівничий 1991 Ч14 Ua Україна Сміла 27:08
23 Ігор Гончарук 1976 Ч14 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua 33:51
24 Володимир Якименко 1982 Ч14 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 33:36
25 Аліна Нішкур 1980 Ж14 Ua Україна Київ 43:01

Учасники також реєструються на

Small_51ccf1e42135cd9943e3c224d4bb8b6b

Ягідний крос БРУСВЯНА

6.4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Iryna Bilenka 1978 Ж14 Ua Україна Київ Kuzin Team 31:54
2 Andriy Snisarenko 1976 Ч14 Ua Україна Київ 29:24
3 Yevhen Liulevych 1981 Ч14 Ua Україна Київ НКРЕКП 30:31
4 Микола Богданець 1983 Ч14 Ua Україна Рокитне DNS
5 Олександр Бєліков 1984 Ч14 Ua Україна Київ 32:23
6 Анна Савчук 1984 Ж14 Ua Україна Київ 43:24
7 Тетяна Коршук 1989 Ж14 Ua Україна Київ 35:05
8 Андрій Косолапов 1979 Ч14 Ua Україна Київ Scorpion-TKD 27:03
9 Мія Ласточкіна 1983 Ж14 Ua Україна Київ 28:53
10 Andrii Chernyshkov 1986 Ч14 Ua Україна Київ The Prancing Pony 27:18
11 Антон Купрієць 1985 Ч14 Ua Україна Київ Track&Speed Club 22:55
12 Роман Жураківський 1981 Ч14 Ua Україна Київ 27:23
13 Юлія Гріффен 1988 Ж14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club 32:43
14 Марина Шевчук 1990 Ж14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club DNS
15 Дмитро Соха 1990 Ч14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club 34:04
16 Сергій Лещенко 1980 Ч14 Ua Україна Київ Nike+ Run Club 34:56
17 Світлана Філатова 1983 Ж14 Ua Україна Київ Beer Running Club 48:20
18 Альона Ковалевська 1977 Ж14 Ua Україна Київ 48:20
19 Ольга Гончарова 1974 Ж40+ Ua Україна Київ KM Running Club 37:42
20 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 29:23
21 Тетяна Самокиш 1988 Ж14 Ua Україна Київ DNS
22 Влас Карбівничий 1991 Ч14 Ua Україна Сміла 27:08
23 Ігор Гончарук 1976 Ч14 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua 33:51
24 Володимир Якименко 1982 Ч14 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 33:36
25 Аліна Нішкур 1980 Ж14 Ua Україна Київ 43:01

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу