Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2051 Ксения Чернега 2007 Діти Ua Україна Київ
2052 Ульяна Гончарова 2011 Діти Ua Україна
2053 Оксана Вишневська 2012 Діти Ua Україна Київ
2054 Микита Бердник 2008 Діти Ua Україна Київ
2055 Олександр Блінов 2010 Діти Ua Україна Київ
2056 Mark Doroshenko 2012 Діти Ua Україна Kiev
2057 Ярина Куранова 2012 Діти Ua Україна Буча
2058 Злата Білаш 2009 Діти Ua Україна Київ
2059 Дарія Пилипчук 2013 Діти Ua Україна
2060 Мария Шкляр 2008 Діти Ua Україна
2061 Юлія Поповченко 1976 Ua Україна Киев
2062 Денис Бачинський 2010 Діти Ua Україна Київ
2063 Роднянський Матвій 2009 Діти Ua Україна Київ
2064 Іванна Вознюк 2008 Діти Ua Україна Ковель
2065 Марія Остапенко 2010 Діти Ua Україна Київ
2066 Ілля Веремєєв 2013 Діти Ua Україна Київ
2067 Давид Висоцький 2011 Діти Ua Україна Київ
2068 Олександра Герасименко 2011 Діти Ua Україна Kyiv
2069 Іван Мережинський 2011 Діти Ua Україна Київ
2070 Bogdan Trukhin 2009 Діти Ua Україна Kyev
2071 Іванна Клименко 2011 Діти Ua Україна Київ
2072 Олександр Ємцев 2008 Діти Ua Україна Київ PLSU
2073 Дмитро Чиколовець 2008 Діти Ua Україна Київ Тріумф
2074 Diana Zorgach 2008 Діти Ua Україна Київ
2075 Ігор Чуглазов 1979 Ua Україна Вишгород

Учасники також реєструються на

Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2051 Ксения Чернега 2007 Діти Ua Україна Київ
2052 Ульяна Гончарова 2011 Діти Ua Україна
2053 Оксана Вишневська 2012 Діти Ua Україна Київ
2054 Микита Бердник 2008 Діти Ua Україна Київ
2055 Олександр Блінов 2010 Діти Ua Україна Київ
2056 Mark Doroshenko 2012 Діти Ua Україна Kiev
2057 Ярина Куранова 2012 Діти Ua Україна Буча
2058 Злата Білаш 2009 Діти Ua Україна Київ
2059 Дарія Пилипчук 2013 Діти Ua Україна
2060 Мария Шкляр 2008 Діти Ua Україна
2061 Юлія Поповченко 1976 Ua Україна Киев
2062 Денис Бачинський 2010 Діти Ua Україна Київ
2063 Роднянський Матвій 2009 Діти Ua Україна Київ
2064 Іванна Вознюк 2008 Діти Ua Україна Ковель
2065 Марія Остапенко 2010 Діти Ua Україна Київ
2066 Ілля Веремєєв 2013 Діти Ua Україна Київ
2067 Давид Висоцький 2011 Діти Ua Україна Київ
2068 Олександра Герасименко 2011 Діти Ua Україна Kyiv
2069 Іван Мережинський 2011 Діти Ua Україна Київ
2070 Bogdan Trukhin 2009 Діти Ua Україна Kyev
2071 Іванна Клименко 2011 Діти Ua Україна Київ
2072 Олександр Ємцев 2008 Діти Ua Україна Київ PLSU
2073 Дмитро Чиколовець 2008 Діти Ua Україна Київ Тріумф
2074 Diana Zorgach 2008 Діти Ua Україна Київ
2075 Ігор Чуглазов 1979 Ua Україна Вишгород

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу