Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Пробіг в ходунках

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2002 Ольга Коренюк 1987 Ua Україна Київ
2003 Злата Рибка 2014 Діти Ua Україна Київ
2004 Polina Shkliar 2014 Діти Ua Україна Kiev
2005 Артем Старча 2014 Діти Ua Україна Киев 42195
2006 Марина Марина 2014 Діти Ua Україна
2007 Вікторія Тарасюк 2014 Діти Ua Україна Київ
2008 Єгор Сосков 2014 Діти Ua Україна Київ
2009 Матвій Куц 2014 Діти Ua Україна Київ
2010 Софія Захарченко 2014 Діти Ua Україна Київ
2011 Олексій Бугай 2013 Діти Ua Україна
2012 Давід Муджирі 2014 Діти Ua Україна Київ
2013 Дмитро Лавринюк 2013 Діти Ua Україна Бровари
2014 Устим Редик 2014 Діти Ua Україна Київ
2015 Дмитрий Кочко 2014 Діти Ua Україна Київ
2016 Тетяна Копилова 2014 Діти Ua Україна Київ
2017 Лук'ян Зажитько 2014 Діти Ua Україна Київ
2018 Маргарита Крапивко 2014 Діти Ua Україна
2019 Арина Дьяченко 2014 Діти Ua Україна Киев
2020 Оксана Ковальчук 2014 Діти Ua Україна Київ
2021 Вікторія Чорна 2013 Діти Ua Україна Київ
2022 Марія Лапшова 2015 Діти Ua Україна Київ
2023 Матвiй Костира 2014 Діти Ua Україна Киiв

Учасники також реєструються на

Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Пробіг в ходунках

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2002 Ольга Коренюк 1987 Ua Україна Київ
2003 Злата Рибка 2014 Діти Ua Україна Київ
2004 Polina Shkliar 2014 Діти Ua Україна Kiev
2005 Артем Старча 2014 Діти Ua Україна Киев 42195
2006 Марина Марина 2014 Діти Ua Україна
2007 Вікторія Тарасюк 2014 Діти Ua Україна Київ
2008 Єгор Сосков 2014 Діти Ua Україна Київ
2009 Матвій Куц 2014 Діти Ua Україна Київ
2010 Софія Захарченко 2014 Діти Ua Україна Київ
2011 Олексій Бугай 2013 Діти Ua Україна
2012 Давід Муджирі 2014 Діти Ua Україна Київ
2013 Дмитро Лавринюк 2013 Діти Ua Україна Бровари
2014 Устим Редик 2014 Діти Ua Україна Київ
2015 Дмитрий Кочко 2014 Діти Ua Україна Київ
2016 Тетяна Копилова 2014 Діти Ua Україна Київ
2017 Лук'ян Зажитько 2014 Діти Ua Україна Київ
2018 Маргарита Крапивко 2014 Діти Ua Україна
2019 Арина Дьяченко 2014 Діти Ua Україна Киев
2020 Оксана Ковальчук 2014 Діти Ua Україна Київ
2021 Вікторія Чорна 2013 Діти Ua Україна Київ
2022 Марія Лапшова 2015 Діти Ua Україна Київ
2023 Матвiй Костира 2014 Діти Ua Україна Киiв

Учасники також реєструються на



Наші партнери