Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Благодійний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
302 Антоніна Кравченко 1990 Загальна Ua Україна Київ
303 Альона Булигiна 1989 Загальна Ua Україна Київ
304 Якимович Надя 1992 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
305 Олександра Басенко 1991 Загальна Ua Україна Київ -
306 Софія Андріяшевська 1990 Загальна Ua Україна Київ
307 Денис Витковский 1990 Загальна Ua Україна Киев
308 Наталія Устименко 1974 Загальна Ua Україна Київ
309 Володимир Оратовський 1962 Загальна Ua Україна Київ Оратваський Володимир
310 Олександр Макаревич 1998 Загальна Ua Україна
311 Константин Паламарь 1990 Загальна Ee Естонія
312 Татьяна Кулакова 1991 Загальна Ua Україна
313 Ніна Мальована 2005 Загальна Ua Україна Київ
314 Назі Катамадзе 1989 Загальна Ua Україна Київ
315 олена Мальована 1982 Загальна Ua Україна Київ
316 Роман Черненький 1978 Загальна Ua Україна Киев
317 Елена Черненькая 1983 Загальна Ua Україна Киев
318 Елена Чепурка 1987 Загальна Ua Україна Київ
319 Федосенко Наталия 1985 Загальна Ua Україна Київ
320 Євген Іваниця 1978 Загальна Ua Україна Київ
321 Катерін Корчагін 1999 Загальна Ua Україна Київ
322 оксана матвиенко 1985 Загальна Ua Україна Киев
323 Анастасія Горячкіна 1993 Загальна Ua Україна Київ
324 Taras Kosh 1980 Загальна Ua Україна
325 Руслан Кислицький 1986 Загальна Ua Україна Київ
326 Костянтин Крупський 1987 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Благодійний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
302 Антоніна Кравченко 1990 Загальна Ua Україна Київ
303 Альона Булигiна 1989 Загальна Ua Україна Київ
304 Якимович Надя 1992 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
305 Олександра Басенко 1991 Загальна Ua Україна Київ -
306 Софія Андріяшевська 1990 Загальна Ua Україна Київ
307 Денис Витковский 1990 Загальна Ua Україна Киев
308 Наталія Устименко 1974 Загальна Ua Україна Київ
309 Володимир Оратовський 1962 Загальна Ua Україна Київ Оратваський Володимир
310 Олександр Макаревич 1998 Загальна Ua Україна
311 Константин Паламарь 1990 Загальна Ee Естонія
312 Татьяна Кулакова 1991 Загальна Ua Україна
313 Ніна Мальована 2005 Загальна Ua Україна Київ
314 Назі Катамадзе 1989 Загальна Ua Україна Київ
315 олена Мальована 1982 Загальна Ua Україна Київ
316 Роман Черненький 1978 Загальна Ua Україна Киев
317 Елена Черненькая 1983 Загальна Ua Україна Киев
318 Елена Чепурка 1987 Загальна Ua Україна Київ
319 Федосенко Наталия 1985 Загальна Ua Україна Київ
320 Євген Іваниця 1978 Загальна Ua Україна Київ
321 Катерін Корчагін 1999 Загальна Ua Україна Київ
322 оксана матвиенко 1985 Загальна Ua Україна Киев
323 Анастасія Горячкіна 1993 Загальна Ua Україна Київ
324 Taras Kosh 1980 Загальна Ua Україна
325 Руслан Кислицький 1986 Загальна Ua Україна Київ
326 Костянтин Крупський 1987 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу