Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Спортcмени

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Сергій Неня 1977 Чоловіки Ua Україна Київ SPARTA
3 Юлія Федотовських 1990 Жінки Ua Україна Київ
4 Сергій Шимков 1987 Чоловіки Ua Україна Житомир
5 Алла Лещенко 1987 Жінки Ua Україна Київ
6 Сергій Дмитрук 1996 Чоловіки Ua Україна Київ
7 Mykola Tyshchenko 1992 Чоловіки Ua Україна Kyiv
8 Andrii Chernyshkov 1986 Чоловіки Ua Україна Київ The Prancing Pony
9 Valentyna Stashenko 1978 Жінки Ua Україна Київ Endurance School
10 Катерина Гожан 1988 Жінки Ua Україна Київ
11 Ольга Колесникова 1990 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club
12 Максим Нежура 1979 Чоловіки Ua Україна Київ
13 Andrii Gudz 1982 Чоловіки Ua Україна Київ
14 Антон Богдановський 1989 Чоловіки Ua Україна Київ Get Fit
15 Alexander Chebukley 1987 Чоловіки Ua Україна Київ
16 Артем Соболев 1989 Чоловіки Ua Україна Киев
17 Артем Таран 1979 Чоловіки Ua Україна
18 Костянтин Чапюк 1983 Чоловіки Ua Україна Київ
19 Ірина Адамчук 1989 Жінки Ua Україна Київ
20 Ольга Травенікова 1977 Жінки Ua Україна Київ
21 Юлія Гріффен 1988 Жінки Ua Україна Київ Nike+ Run Club
22 Андрій Савчук 1995 Чоловіки Ua Україна Київ
23 Ірина Глова 1993 Жінки Ua Україна Київ
24 Іван Федоренко 1991 Чоловіки Ua Україна
25 Rinat Serenko 1985 Чоловіки Ua Україна Kiev Velorout
26 Олександр Оськін 1987 Чоловіки Ua Україна Черкаси

Учасники також реєструються на

Small_1968e2cb59dcb98eb156c8345acad3a0

23-й “Пробіг під каштанами”

Спортcмени

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Сергій Неня 1977 Чоловіки Ua Україна Київ SPARTA
3 Юлія Федотовських 1990 Жінки Ua Україна Київ
4 Сергій Шимков 1987 Чоловіки Ua Україна Житомир
5 Алла Лещенко 1987 Жінки Ua Україна Київ
6 Сергій Дмитрук 1996 Чоловіки Ua Україна Київ
7 Mykola Tyshchenko 1992 Чоловіки Ua Україна Kyiv
8 Andrii Chernyshkov 1986 Чоловіки Ua Україна Київ The Prancing Pony
9 Valentyna Stashenko 1978 Жінки Ua Україна Київ Endurance School
10 Катерина Гожан 1988 Жінки Ua Україна Київ
11 Ольга Колесникова 1990 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club
12 Максим Нежура 1979 Чоловіки Ua Україна Київ
13 Andrii Gudz 1982 Чоловіки Ua Україна Київ
14 Антон Богдановський 1989 Чоловіки Ua Україна Київ Get Fit
15 Alexander Chebukley 1987 Чоловіки Ua Україна Київ
16 Артем Соболев 1989 Чоловіки Ua Україна Киев
17 Артем Таран 1979 Чоловіки Ua Україна
18 Костянтин Чапюк 1983 Чоловіки Ua Україна Київ
19 Ірина Адамчук 1989 Жінки Ua Україна Київ
20 Ольга Травенікова 1977 Жінки Ua Україна Київ
21 Юлія Гріффен 1988 Жінки Ua Україна Київ Nike+ Run Club
22 Андрій Савчук 1995 Чоловіки Ua Україна Київ
23 Ірина Глова 1993 Жінки Ua Україна Київ
24 Іван Федоренко 1991 Чоловіки Ua Україна
25 Rinat Serenko 1985 Чоловіки Ua Україна Kiev Velorout
26 Олександр Оськін 1987 Чоловіки Ua Україна Черкаси

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу