Small_0a395c81bf2bc98de1107ed3905f2970

Чернівецький півмарафон CrossHill 2015

2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Олексій Каспрук 1980 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2002 Оксана Ковальчук 1983 Загальна Ua Україна Чернівці ЧОГО "Комітет виборців" DNS
2003 Тетяна Колесник 1985 Загальна Ua Україна Харкiв DNS
2004 Надія Старик 1989 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2005 Элеонора Яворовская 1974 Загальна Ua Україна Киев DNS
2006 Наталія Скіцько 1985 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2007 Ярослав Кушнірик 1980 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2008 Марія Ряба 1987 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2009 Тетяна Таран 1983 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2010 Владислав Севрюков 1975 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2011 Наталія Пономарьова 1990 Загальна Ua Україна Чернівці Радіо Станція ФМ DNS
2012 Юлія Пожарук 1989 Загальна Ua Україна Чернівці CRC (Chernivtsi Running Club) DNS
2013 Василь Филипчук 1964 Загальна Ua Україна Чернівці Fylypchuk Team DNS
2014 Михайло Григорашик 1987 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2015 Чебан Тетяна 1983 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2016 Тетяна Семків 1997 Загальна Ua Україна Львів DNS
2017 Петро Дарій 1987 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2018 Ольга Рудишина 1988 Загальна Ua Україна Чернівці Радіо Станція ФМ DNS
2019 Іванна Вольська 1994 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2020 Катерина Баліцька 1990 Загальна Ua Україна Львів DNS
2021 Микита Романов 1995 Загальна Ua Україна Чернівці Кровля-Центр DNS
2022 Владислава Січкар 1992 Загальна Ua Україна Чернівці Кровля-Центр DNS
2023 Олег Самардак 1982 Загальна Ua Україна Черновцы Кровля Центр DNS
2024 Антон Шкуро 1985 Загальна Ua Україна Чернівці Апеляційний суд Чернівецької області DNS
2025 Андрій Унгурян 1981 Загальна Ua Україна Чернівці Kempo DNS

Учасники також реєструються на

Small_0a395c81bf2bc98de1107ed3905f2970

Чернівецький півмарафон CrossHill 2015

2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Олексій Каспрук 1980 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2002 Оксана Ковальчук 1983 Загальна Ua Україна Чернівці ЧОГО "Комітет виборців" DNS
2003 Тетяна Колесник 1985 Загальна Ua Україна Харкiв DNS
2004 Надія Старик 1989 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2005 Элеонора Яворовская 1974 Загальна Ua Україна Киев DNS
2006 Наталія Скіцько 1985 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2007 Ярослав Кушнірик 1980 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2008 Марія Ряба 1987 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2009 Тетяна Таран 1983 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2010 Владислав Севрюков 1975 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2011 Наталія Пономарьова 1990 Загальна Ua Україна Чернівці Радіо Станція ФМ DNS
2012 Юлія Пожарук 1989 Загальна Ua Україна Чернівці CRC (Chernivtsi Running Club) DNS
2013 Василь Филипчук 1964 Загальна Ua Україна Чернівці Fylypchuk Team DNS
2014 Михайло Григорашик 1987 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2015 Чебан Тетяна 1983 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2016 Тетяна Семків 1997 Загальна Ua Україна Львів DNS
2017 Петро Дарій 1987 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2018 Ольга Рудишина 1988 Загальна Ua Україна Чернівці Радіо Станція ФМ DNS
2019 Іванна Вольська 1994 Загальна Ua Україна Чернівці DNS
2020 Катерина Баліцька 1990 Загальна Ua Україна Львів DNS
2021 Микита Романов 1995 Загальна Ua Україна Чернівці Кровля-Центр DNS
2022 Владислава Січкар 1992 Загальна Ua Україна Чернівці Кровля-Центр DNS
2023 Олег Самардак 1982 Загальна Ua Україна Черновцы Кровля Центр DNS
2024 Антон Шкуро 1985 Загальна Ua Україна Чернівці Апеляційний суд Чернівецької області DNS
2025 Андрій Унгурян 1981 Загальна Ua Україна Чернівці Kempo DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу