Small_0a395c81bf2bc98de1107ed3905f2970

Чернівецький півмарафон CrossHill 2015

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Сергій Іващук 1962 Загальна Ua Україна Чернівці БДМУ 34:38
5002 Люда Чернецька 1989 Загальна Ua Україна Чернвці 27:17
5003 Олександра Личковська 1982 Загальна Ua Україна Львів Три Леви 27:51
5004 Ірина Арзяєва 1980 Загальна Ua Україна Вишневе KM Running Club 30:19
5005 Сергій Люлька 1981 Загальна Ua Україна Черновцы 28:52
5006 Roman Kovalchuk 1985 Загальна Ua Україна Kyiv 28:37
5007 Анна Євстратьєва 2000 Загальна Ua Україна Львів Ультра 24:39
5008 Софія Богова 1992 Загальна Ua Україна Львів 29:26
5009 Ольга Нестіна-Кукунова 1987 Загальна Ua Україна Чернівці 28:58
5010 Володимир Брикульський 1984 Загальна Ua Україна Чернівці 23:36
5011 David Tran-Dinh 1979 Загальна Be Бельгія Brussels 28:35
5012 Валентина Македон 1992 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" DNS
5013 Яна Гринюк 1992 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 33:22
5014 Ірина Полєтаєва 1987 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" DNF
5015 Олексій Остафійчук 1993 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 25:27
5016 Олег Мікулець 1995 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 25:54
5017 Наталі Гарасим 1979 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 32:14
5018 Анжела Дарій 1990 Загальна Ua Україна Чернівці 73-й морський центр спеціального призначення, в/ч А1594 33:23
5019 Дмитро Тимчук 1988 Загальна Ua Україна Чернівці ПОЛІТЕХ 22:29
5020 Анна Саннікова 1991 Загальна Ua Україна Чернівці 32:52
5021 Светлана Глебова 1986 Загальна Ua Україна Черновцы 32:23
5022 Томас Заєць 1991 Загальна Ua Україна Чернівці 19:44
5023 Наталья Кирилюк 1980 Загальна Ua Україна Чернівці 32:32
5024 Валентина Коблюк 1985 Загальна Ua Україна Чернівці 28:48
5025 Валентин Рубін 1989 Загальна Ua Україна Чернівці DNS

Учасники також реєструються на

Small_0a395c81bf2bc98de1107ed3905f2970

Чернівецький півмарафон CrossHill 2015

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Сергій Іващук 1962 Загальна Ua Україна Чернівці БДМУ 34:38
5002 Люда Чернецька 1989 Загальна Ua Україна Чернвці 27:17
5003 Олександра Личковська 1982 Загальна Ua Україна Львів Три Леви 27:51
5004 Ірина Арзяєва 1980 Загальна Ua Україна Вишневе KM Running Club 30:19
5005 Сергій Люлька 1981 Загальна Ua Україна Черновцы 28:52
5006 Roman Kovalchuk 1985 Загальна Ua Україна Kyiv 28:37
5007 Анна Євстратьєва 2000 Загальна Ua Україна Львів Ультра 24:39
5008 Софія Богова 1992 Загальна Ua Україна Львів 29:26
5009 Ольга Нестіна-Кукунова 1987 Загальна Ua Україна Чернівці 28:58
5010 Володимир Брикульський 1984 Загальна Ua Україна Чернівці 23:36
5011 David Tran-Dinh 1979 Загальна Be Бельгія Brussels 28:35
5012 Валентина Македон 1992 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" DNS
5013 Яна Гринюк 1992 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 33:22
5014 Ірина Полєтаєва 1987 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" DNF
5015 Олексій Остафійчук 1993 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 25:27
5016 Олег Мікулець 1995 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 25:54
5017 Наталі Гарасим 1979 Загальна Ua Україна Чернівці ТМ "Болена" 32:14
5018 Анжела Дарій 1990 Загальна Ua Україна Чернівці 73-й морський центр спеціального призначення, в/ч А1594 33:23
5019 Дмитро Тимчук 1988 Загальна Ua Україна Чернівці ПОЛІТЕХ 22:29
5020 Анна Саннікова 1991 Загальна Ua Україна Чернівці 32:52
5021 Светлана Глебова 1986 Загальна Ua Україна Черновцы 32:23
5022 Томас Заєць 1991 Загальна Ua Україна Чернівці 19:44
5023 Наталья Кирилюк 1980 Загальна Ua Україна Чернівці 32:32
5024 Валентина Коблюк 1985 Загальна Ua Україна Чернівці 28:48
5025 Валентин Рубін 1989 Загальна Ua Україна Чернівці DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу