Small_running

27-ме Бахмацьке свято бiгу: "Вареничний забiг"

Дата
04 Квітня 2015
Місто
Бахмач
Cайт
https://www.facebook.com/events/1555076718097286
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 6 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч50+ 27 Володимир Рябов Атлант-V2 20:45
2 1 Ч18 40 Євгеній Сараб Атлант-V2 21:23
3 1 Ч35 1 Ігор Саханда SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics" 21:30
4 2 Ч35 2 Павло Шутенко 21:35
5 3 Ч18 57 Дмитрий Гусев 21:41
6 1 Ж18 11 Дарья Михайлова ДМК "Гармония" 21:48
7 2 Ж18 34 Ольга Яроцька Track&Speed Club 22:16
8 2 Ч18 28 Василь Беца SAUСONY UKRAINE TEAM 22:25
9 4 Ч18 61 yehor liebiediev 22:40
10 5 Ч18 48 Олександр Сікайло 23:01
11 6 Ч18 55 Олександр Лапшин KM Running Club 23:08
12 7 Ч18 20 Олександр Митрошин KM Running Club 23:10
13 3 Ж18 22 Татьяна Соляник 23:12
14 8 Ч18 56 Сергей Проневич Тростянецька"ДЮСШ-Барса" , КЛБ"ЯВІР" 23:48
15 4 Ж18 49 Олександра Азарова RUN BASE KYIV 24:00
16 2 Ч50+ 67 Володимир Веремійченко Атлант-V2 24:20
17 9 Ч18 23 Станіслав Іващенко 24:23
18 3 Ч35 17 Олександр Арзяєв KM Running Club 24:35
19 3 Ч50+ 70 Сергій Панченко КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora 24:55
20 1 Ж35 4 Елена Гацко СК "Науковець" 24:56
21 10 Ч18 63 Andrii Chernyshkov The Prancing Pony 25:11
22 11 Ч18 13 Сергій Сергієнко 25:20
23 12 Ч18 29 Roman Bystrov 25:38
24 5 Ж18 46 Наталія Кужель KM Running Club 25:42
25 13 Ч18 51 Aleksandr Kapusta «Київ 42195» 25:49
Small_running

27-ме Бахмацьке свято бiгу: "Вареничний забiг"

Дата
04 Квітня 2015
Місто
Бахмач
Cайт
https://www.facebook.com/events/1555076718097286
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 6 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч50+ 27 Володимир Рябов Атлант-V2 20:45
2 1 Ч18 40 Євгеній Сараб Атлант-V2 21:23
3 1 Ч35 1 Ігор Саханда SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics" 21:30
4 2 Ч35 2 Павло Шутенко 21:35
5 3 Ч18 57 Дмитрий Гусев 21:41
6 1 Ж18 11 Дарья Михайлова ДМК "Гармония" 21:48
7 2 Ж18 34 Ольга Яроцька Track&Speed Club 22:16
8 2 Ч18 28 Василь Беца SAUСONY UKRAINE TEAM 22:25
9 4 Ч18 61 yehor liebiediev 22:40
10 5 Ч18 48 Олександр Сікайло 23:01
11 6 Ч18 55 Олександр Лапшин KM Running Club 23:08
12 7 Ч18 20 Олександр Митрошин KM Running Club 23:10
13 3 Ж18 22 Татьяна Соляник 23:12
14 8 Ч18 56 Сергей Проневич Тростянецька"ДЮСШ-Барса" , КЛБ"ЯВІР" 23:48
15 4 Ж18 49 Олександра Азарова RUN BASE KYIV 24:00
16 2 Ч50+ 67 Володимир Веремійченко Атлант-V2 24:20
17 9 Ч18 23 Станіслав Іващенко 24:23
18 3 Ч35 17 Олександр Арзяєв KM Running Club 24:35
19 3 Ч50+ 70 Сергій Панченко КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora 24:55
20 1 Ж35 4 Елена Гацко СК "Науковець" 24:56
21 10 Ч18 63 Andrii Chernyshkov The Prancing Pony 25:11
22 11 Ч18 13 Сергій Сергієнко 25:20
23 12 Ч18 29 Roman Bystrov 25:38
24 5 Ж18 46 Наталія Кужель KM Running Club 25:42
25 13 Ч18 51 Aleksandr Kapusta «Київ 42195» 25:49


Партнери та організатори заходу