Small_running

27-ме Бахмацьке свято бiгу: "Вареничний забiг"

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ігор Саханда 1967 Ч35 Ua Україна Київ SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 21:30
2 Андрій Ліпейко 1997 Ua Україна Ніжин СК "Науковець" 21:35
3 Pavlo Bychenok 1974 Ч35 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 26:52
4 Елена Гацко 1973 Ж35 Ua Україна Киев СК "Науковець" 24:56
5 Александр Косык 1971 Ч35 Ua Україна Київ RUN'N'UP KOSYK SC DNS
6 Павел Рева 1982 Ч18 Ua Україна Киев Apulaz 36:01
7 Anton Brychak 1991 Ч18 Ua Україна Mykolaiv Sapik-Team DNS
8 Tetiana Zavarzina 1991 Ж18 Ua Україна Київ DNS
9 Nadiia Chumachenko 1988 Ж18 Ua Україна Київ 29:22
10 Kostiantyn Salov 1985 Ч18 Ua Україна Київ 29:52
11 Дарья Михайлова 1989 Ж18 Ua Україна Бахмач ДМК "Гармония" 21:48
12 Дарія Осипчук 1989 Ж18 Ua Україна Київ KM Running Club DNS
13 Сергій Сергієнко 1994 Ч18 Ua Україна Пирятин 25:20
14 Світлана Сергієнко 1995 Ж18 Ua Україна Пирятин КЛБ "Пирятин" 36:00
15 Ірина Арзяєва 1980 Ж18 Ua Україна Вишневе KM Running Club 38:23
16 Микола Карачун 1959 Ч50+ Ua Україна Кролевець 26:14
17 Олександр Арзяєв 1976 Ч35 Ua Україна Вишневе KM Running Club 24:35
18 Наталя Герасимів 1981 Ж18 Ua Україна Київ KM Running Club 28:54
19 Михайло Захарченко 1983 Ч18 Ua Україна Київ 26:29
20 Олександр Митрошин 1988 Ч18 Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club 23:10
21 Володимир Якименко 1982 Ч18 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 34:00
22 Татьяна Соляник 1981 Ж18 Ua Україна Київ 23:12
23 Станіслав Іващенко 1987 Ч18 Ua Україна Чернігів 24:23
24 Андрій Дудінський 1982 Ч18 Ua Україна Київ SunRun 29:05
25 Катерина Сираєва 1992 Ж18 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_running

27-ме Бахмацьке свято бiгу: "Вареничний забiг"

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ігор Саханда 1967 Ч35 Ua Україна Київ SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 21:30
2 Андрій Ліпейко 1997 Ua Україна Ніжин СК "Науковець" 21:35
3 Pavlo Bychenok 1974 Ч35 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 26:52
4 Елена Гацко 1973 Ж35 Ua Україна Киев СК "Науковець" 24:56
5 Александр Косык 1971 Ч35 Ua Україна Київ RUN'N'UP KOSYK SC DNS
6 Павел Рева 1982 Ч18 Ua Україна Киев Apulaz 36:01
7 Anton Brychak 1991 Ч18 Ua Україна Mykolaiv Sapik-Team DNS
8 Tetiana Zavarzina 1991 Ж18 Ua Україна Київ DNS
9 Nadiia Chumachenko 1988 Ж18 Ua Україна Київ 29:22
10 Kostiantyn Salov 1985 Ч18 Ua Україна Київ 29:52
11 Дарья Михайлова 1989 Ж18 Ua Україна Бахмач ДМК "Гармония" 21:48
12 Дарія Осипчук 1989 Ж18 Ua Україна Київ KM Running Club DNS
13 Сергій Сергієнко 1994 Ч18 Ua Україна Пирятин 25:20
14 Світлана Сергієнко 1995 Ж18 Ua Україна Пирятин КЛБ "Пирятин" 36:00
15 Ірина Арзяєва 1980 Ж18 Ua Україна Вишневе KM Running Club 38:23
16 Микола Карачун 1959 Ч50+ Ua Україна Кролевець 26:14
17 Олександр Арзяєв 1976 Ч35 Ua Україна Вишневе KM Running Club 24:35
18 Наталя Герасимів 1981 Ж18 Ua Україна Київ KM Running Club 28:54
19 Михайло Захарченко 1983 Ч18 Ua Україна Київ 26:29
20 Олександр Митрошин 1988 Ч18 Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club 23:10
21 Володимир Якименко 1982 Ч18 Ua Україна Київ Run Base Kyiv 34:00
22 Татьяна Соляник 1981 Ж18 Ua Україна Київ 23:12
23 Станіслав Іващенко 1987 Ч18 Ua Україна Чернігів 24:23
24 Андрій Дудінський 1982 Ч18 Ua Україна Київ SunRun 29:05
25 Катерина Сираєва 1992 Ж18 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Наші партнери