Small_cc85c946e4df1956ed34a3d6cab24794

Кольоровий забіг

Дата
22 Червня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ж 2171 Ольга Яроцька Track&Speed Club 16:53
2 2 Ж 2687 Євгенія Прокоф'єва ДМК Гармонія 17:58
3 3 2460 Андрій Федченко 18:07
4 4 Ж 2619 Людмила Даниліна 18:07
5 1 Ж30 2305 Ольга Луць KM Running Club 18:28
6 5 Ж 2291 Олена Федорова KM Running Club 18:49
7 6 Ж 2351 Марія Ніколайчук KM Running Club 19:11
8 2 Ж30 2374 Тетяна Соляник СК "Науковець" 19:26
9 7 Ж 2577 Мария Свинобой Инваспорт 20:07
10 8 Ж 2377 Марія Модлинська Юний Динамівець 20:29
11 9 Ж 2357 Ольга Андрушкевич KM Running Club 21:13
12 3 Ж30 2546 Катерина Яковенко 21:13
13 10 Ж 2313 Наталія Кужель KM Running Club 21:18
14 11 Ж 2496 Олеся Федорченко KM Running Club 21:55
15 4 Ж30 2459 Сабiна Романова Marlin SC 22:05
16 12 Ж 1500 Alison Chang 22:52
17 13 Ж 2485 Antonina Ryzhuk 22:55
18 14 Ж 2321 Ольга Гудемчук KM Running Club 22:56
19 1 Ж50 2523 Марія Шабага 23:01
20 1 Ж40 2376 Елена Гацко СК "Науковець" 23:01
21 15 Ж 2306 Наталья Чоловьян KM Running Club 23:06
22 16 Ж 2379 Софія Глиняна Спортлайф 23:07
23 17 Ж 2549 Аліна Дзигун 23:13
24 18 Ж 2294 Анна Городенская KM Running Club 23:29
25 5 Ж30 2515 Юлія Кравченко KM Running Club 23:29
Small_cc85c946e4df1956ed34a3d6cab24794

Кольоровий забіг

Дата
22 Червня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ж 2171 Ольга Яроцька Track&Speed Club 16:53
2 2 Ж 2687 Євгенія Прокоф'єва ДМК Гармонія 17:58
3 3 2460 Андрій Федченко 18:07
4 4 Ж 2619 Людмила Даниліна 18:07
5 1 Ж30 2305 Ольга Луць KM Running Club 18:28
6 5 Ж 2291 Олена Федорова KM Running Club 18:49
7 6 Ж 2351 Марія Ніколайчук KM Running Club 19:11
8 2 Ж30 2374 Тетяна Соляник СК "Науковець" 19:26
9 7 Ж 2577 Мария Свинобой Инваспорт 20:07
10 8 Ж 2377 Марія Модлинська Юний Динамівець 20:29
11 9 Ж 2357 Ольга Андрушкевич KM Running Club 21:13
12 3 Ж30 2546 Катерина Яковенко 21:13
13 10 Ж 2313 Наталія Кужель KM Running Club 21:18
14 11 Ж 2496 Олеся Федорченко KM Running Club 21:55
15 4 Ж30 2459 Сабiна Романова Marlin SC 22:05
16 12 Ж 1500 Alison Chang 22:52
17 13 Ж 2485 Antonina Ryzhuk 22:55
18 14 Ж 2321 Ольга Гудемчук KM Running Club 22:56
19 1 Ж50 2523 Марія Шабага 23:01
20 1 Ж40 2376 Елена Гацко СК "Науковець" 23:01
21 15 Ж 2306 Наталья Чоловьян KM Running Club 23:06
22 16 Ж 2379 Софія Глиняна Спортлайф 23:07
23 17 Ж 2549 Аліна Дзигун 23:13
24 18 Ж 2294 Анна Городенская KM Running Club 23:29
25 5 Ж30 2515 Юлія Кравченко KM Running Club 23:29


Партнери та організатори заходу