Small_cc85c946e4df1956ed34a3d6cab24794

Кольоровий забіг

Дата
22 Червня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1439 Олександр Кузьмічов MIR-LA.COM 31:11
2 2 Ч 1541 Юрій Вихопень КОЦОП 31:12
3 3 Ч 1161 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 31:46
4 4 Ч 1174 Віктор Цопа КДЮСШ "Юний динамівець" 31:48
5 1 Ч30 1316 сергей биленький КЛБ " Білоцерківський марафон" 31:54
6 5 Ч 1533 Сергій Кобець 32:37
7 6 Ч 1039 Антон Купрієць Track&Speed Club 33:13
8 7 Ч 1353 Дмитрій Ніколайчук KM Running Club 33:52
9 1 Ч50 1034 Володимир Рябов Атлант-V2 34:39
10 2 Ч30 1261 Сергій Попов Vo2MAX 34:45
11 3 Ч30 1023 Олександр Оксенюк KM Running Club 34:48
12 8 Ч 1361 Roman Dzhura KM Running Club 34:57
13 9 Ч 1192 Олег Якимчук 35:07
14 10 Ч 1418 Олексій Пархоменко KM Running Club 35:32
15 1 Ч40 1253 Сергій Осаволюк Білоцерківський марафон 35:38
16 11 Ч 1157 Іван Гурін KM Running Club 35:41
17 2 Ч40 1168 Володимир Сахно Прометей 36:02
18 3 Ч40 1127 Михайло Сидоренко КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 36:07
19 2 Ч50 1032 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 36:11
20 12 Ч 1176 Євгеній Шарий 36:14
21 4 Ч30 1105 Иван Артеменко KM Running Club 36:55
22 13 Ч 1322 roman sidenko Running club 37:02
23 14 Ч 1441 Іван Гришин Триатлон"Динамо КДЮСШ", Sri Chinmoy Marathon Team 37:05
24 15 Ч 1364 Дмитро Харченко ПУШЕБ 37:06
25 4 Ч40 1330 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 37:07
Small_cc85c946e4df1956ed34a3d6cab24794

Кольоровий забіг

Дата
22 Червня 2014
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1439 Олександр Кузьмічов MIR-LA.COM 31:11
2 2 Ч 1541 Юрій Вихопень КОЦОП 31:12
3 3 Ч 1161 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 31:46
4 4 Ч 1174 Віктор Цопа КДЮСШ "Юний динамівець" 31:48
5 1 Ч30 1316 сергей биленький КЛБ " Білоцерківський марафон" 31:54
6 5 Ч 1533 Сергій Кобець 32:37
7 6 Ч 1039 Антон Купрієць Track&Speed Club 33:13
8 7 Ч 1353 Дмитрій Ніколайчук KM Running Club 33:52
9 1 Ч50 1034 Володимир Рябов Атлант-V2 34:39
10 2 Ч30 1261 Сергій Попов Vo2MAX 34:45
11 3 Ч30 1023 Олександр Оксенюк KM Running Club 34:48
12 8 Ч 1361 Roman Dzhura KM Running Club 34:57
13 9 Ч 1192 Олег Якимчук 35:07
14 10 Ч 1418 Олексій Пархоменко KM Running Club 35:32
15 1 Ч40 1253 Сергій Осаволюк Білоцерківський марафон 35:38
16 11 Ч 1157 Іван Гурін KM Running Club 35:41
17 2 Ч40 1168 Володимир Сахно Прометей 36:02
18 3 Ч40 1127 Михайло Сидоренко КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 36:07
19 2 Ч50 1032 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 36:11
20 12 Ч 1176 Євгеній Шарий 36:14
21 4 Ч30 1105 Иван Артеменко KM Running Club 36:55
22 13 Ч 1322 roman sidenko Running club 37:02
23 14 Ч 1441 Іван Гришин Триатлон"Динамо КДЮСШ", Sri Chinmoy Marathon Team 37:05
24 15 Ч 1364 Дмитро Харченко ПУШЕБ 37:06
25 4 Ч40 1330 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 37:07


Партнери та організатори заходу