Small_cc85c946e4df1956ed34a3d6cab24794

Кольоровий забіг

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Андрій Дудінський 1982 Ч30 Ua Україна Київ SunRun 50:43
1002 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ 55:53
1003 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ 49:22
1004 Ярослав Горбушко 1984 Ч30 Ua Україна Охтирка KM Running Club 43:41
1005 Олександр Дубовой 1984 Ч Ua Україна Київ 01:01:41
1006 Ігор Кадченко 1984 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 51:02
1007 Артем Денделєв 1992 Ч Ua Україна Київ 48:51
1008 Олександр Митрошин 1988 Ч Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club 56:56
1009 Олександр Зільберман 1974 Ч40 Ua Україна Київ KM Running Club DNF
1010 Олександр Ляпичев 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 45:31
1011 Михайло Захарченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ 51:46
1012 Олексiй Стадник 1988 Ч Ua Україна 51:57
1013 Mykhaylo Murashko 1984 Ч Ua Україна Київ 52:06
1014 Валентин Десятник 1984 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 49:45
1015 Виталий Пивторак 1984 Ч Ua Україна Київ DNS
1016 Zhugastrov Alex 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 52:52
1017 Анатолій Мельник 1981 Ч30 Ua Україна Київ SMART Marketing 43:25
1018 Andriy Yakovenko 1972 Ч40 Ua Україна Kyiv KM Running Club DNS
1019 Oleksii Tykhonenko 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
1020 Анатолій Панкевич 1984 Ч Ua Україна Київ 46:04
1021 Роман Горбань 1977 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 46:18
1022 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ 56:32
1023 Олександр Оксенюк 1978 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 34:48
1024 Evgeniy Stolpovsky 1983 Ч30 Ru Росія Москва DNS
1025 Олександр Арзяєв 1976 Ч30 Ua Україна Вишневе KM Running Club 45:39

Учасники також реєструються на

Small_cc85c946e4df1956ed34a3d6cab24794

Кольоровий забіг

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Андрій Дудінський 1982 Ч30 Ua Україна Київ SunRun 50:43
1002 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ 55:53
1003 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ 49:22
1004 Ярослав Горбушко 1984 Ч30 Ua Україна Охтирка KM Running Club 43:41
1005 Олександр Дубовой 1984 Ч Ua Україна Київ 01:01:41
1006 Ігор Кадченко 1984 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 51:02
1007 Артем Денделєв 1992 Ч Ua Україна Київ 48:51
1008 Олександр Митрошин 1988 Ч Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club 56:56
1009 Олександр Зільберман 1974 Ч40 Ua Україна Київ KM Running Club DNF
1010 Олександр Ляпичев 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 45:31
1011 Михайло Захарченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ 51:46
1012 Олексiй Стадник 1988 Ч Ua Україна 51:57
1013 Mykhaylo Murashko 1984 Ч Ua Україна Київ 52:06
1014 Валентин Десятник 1984 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 49:45
1015 Виталий Пивторак 1984 Ч Ua Україна Київ DNS
1016 Zhugastrov Alex 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 52:52
1017 Анатолій Мельник 1981 Ч30 Ua Україна Київ SMART Marketing 43:25
1018 Andriy Yakovenko 1972 Ч40 Ua Україна Kyiv KM Running Club DNS
1019 Oleksii Tykhonenko 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
1020 Анатолій Панкевич 1984 Ч Ua Україна Київ 46:04
1021 Роман Горбань 1977 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 46:18
1022 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ 56:32
1023 Олександр Оксенюк 1978 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 34:48
1024 Evgeniy Stolpovsky 1983 Ч30 Ru Росія Москва DNS
1025 Олександр Арзяєв 1976 Ч30 Ua Україна Вишневе KM Running Club 45:39

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу