Small_c343e5704fe8475f94b9d3c8accc828a

Трейл ВОВЧЕ ГОРЛО

Дата
17 Травня 2015
Місто
Зазим'я
Cайт
http://42195.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 242 Сергей Иващенко Спартак 14:58
2 2 Ч 241 Руслан Бурденюк Sparta Runners Club 15:39
3 3 Ч 232 Віталій Носов 15:43
4 4 Ч 214 Андрій Чуранов Кіносура 15:54
5 5 Ч 245 Ігор Михалевич СК "Науковець" 16:31
6 6 Ч 208 Влас Карбівничий 18:04
7 7 Ч 254 Андрій Скрипнюк 18:04
8 8 Ч 201 Олександр Степанчук KM Running Club 18:39
9 1 Ж 219 Наталія Кужель KM Running Club 18:50
10 9 Ч 216 Антон Яковенко KMRC 19:10
11 10 Ч 227 Ihor Plisa Kinosura 19:28
12 2 Ж 210 Наталія Оксенюк KM Running Club 19:40
13 11 Ч 231 Андрей Кокин 19:48
14 3 Ж 239 ИрррА Левенцова команда PRO 19:49
15 12 Ч 237 Михайло Захарченко 20:00
16 13 Ч 233 Павло Ладецький 20:02
17 14 Ч 238 Олександр Либа 20:05
18 4 Ж 212 Наталья Чоловьян KM Running Club 20:29
19 15 Ч 215 Рома Ли KM Running Club 20:34
20 16 Ч 230 Михаил Богачук 20:49
21 17 Ч 224 Yevhen Liulevych НКРЕКП 20:55
22 18 Ч 240 Михайло Педорченко 21:04
23 5 Ж 229 Світлана Гуменюк KM Running Club 21:47
24 19 Ч 235 Ян Грозовський Веселые овощи 22:21
25 20 Ч 247 Ігор Щіголь 22:46
Small_c343e5704fe8475f94b9d3c8accc828a

Трейл ВОВЧЕ ГОРЛО

Дата
17 Травня 2015
Місто
Зазим'я
Cайт
http://42195.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 242 Сергей Иващенко Спартак 14:58
2 2 Ч 241 Руслан Бурденюк Sparta Runners Club 15:39
3 3 Ч 232 Віталій Носов 15:43
4 4 Ч 214 Андрій Чуранов Кіносура 15:54
5 5 Ч 245 Ігор Михалевич СК "Науковець" 16:31
6 6 Ч 208 Влас Карбівничий 18:04
7 7 Ч 254 Андрій Скрипнюк 18:04
8 8 Ч 201 Олександр Степанчук KM Running Club 18:39
9 1 Ж 219 Наталія Кужель KM Running Club 18:50
10 9 Ч 216 Антон Яковенко KMRC 19:10
11 10 Ч 227 Ihor Plisa Kinosura 19:28
12 2 Ж 210 Наталія Оксенюк KM Running Club 19:40
13 11 Ч 231 Андрей Кокин 19:48
14 3 Ж 239 ИрррА Левенцова команда PRO 19:49
15 12 Ч 237 Михайло Захарченко 20:00
16 13 Ч 233 Павло Ладецький 20:02
17 14 Ч 238 Олександр Либа 20:05
18 4 Ж 212 Наталья Чоловьян KM Running Club 20:29
19 15 Ч 215 Рома Ли KM Running Club 20:34
20 16 Ч 230 Михаил Богачук 20:49
21 17 Ч 224 Yevhen Liulevych НКРЕКП 20:55
22 18 Ч 240 Михайло Педорченко 21:04
23 5 Ж 229 Світлана Гуменюк KM Running Club 21:47
24 19 Ч 235 Ян Грозовський Веселые овощи 22:21
25 20 Ч 247 Ігор Щіголь 22:46


Партнери та організатори заходу