Small_b40d72f85ddfdfebe9935923f4d1e689

KMRC Snow Run

Дата
22 Лютого 2015
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
26 13 Ж 3215 Olga Zozulia 25:30
27 1 Ж50 3260 Марія Шабага 25:32
28 14 Ж 4 KMRC C 3152 Світлана Дідух KM Running Club 25:32
29 15 Ж 7 KMRC B 3151 Виктория Миончинская KM Running Club 25:34
30 16 Ж 3162 Nadiia Chumachenko 25:34
31 2 Ж50 5 KMRC C 3259 Тетяна Любченко KM Running Club 25:36
32 17 Ж 6 KMRC C 3223 Ольга Ромазан KM Running Club 25:36
33 18 Ж 3171 Галина Медведєва Marathon Club Taras Bulba 25:39
34 3 Ж40 3229 Марія Смілянська CapitalTri 25:43
35 19 Ж 3242 Ольга Рассоха Endurance School 25:49
36 12 Ж30 7 KMRC C 3183 Наталя Симоненко KM Running Club 25:49
37 13 Ж30 8 KMRC C 3235 Nataliia Filatova Endurance School 26:21
38 20 Ж 3216 Тетяна Підгорна 26:24
39 21 Ж 3237 Аліна Дзигун 26:30
40 14 Ж30 3217 Наталія Напраснікова ВІЛО УКРАЇНА 26:50
41 15 Ж30 3156 Iryna Bilenka Kuzin Team 26:54
42 16 Ж30 3168 Valentyna Stashenko Endurance School 26:54
43 17 Ж30 3158 Olha Moskalenko 26:59
44 22 Ж 9 KMRC C 3194 Ірина Карпенко KM Running Club 27:35
45 23 Ж 10 KMRC C 3246 Екатерина Пятигорец KM Running Club 27:35
46 24 Ж 3182 Оксана Кравець Дикі Кралі 27:42
47 25 Ж 2 KMRC D 3192 Євгенія Чистопугова Levedev Run 27:52
48 26 Ж 3257 Anna Dubovskaya 27:54
49 27 Ж 3224 Елизавета Кобзина 28:00
50 28 Ж 3193 Ольга Мещерякова Warwick 28:11
Small_b40d72f85ddfdfebe9935923f4d1e689

KMRC Snow Run

Дата
22 Лютого 2015
Місто
Київ
Cайт
http://cup.running.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
26 13 Ж 3215 Olga Zozulia 25:30
27 1 Ж50 3260 Марія Шабага 25:32
28 14 Ж 4 KMRC C 3152 Світлана Дідух KM Running Club 25:32
29 15 Ж 7 KMRC B 3151 Виктория Миончинская KM Running Club 25:34
30 16 Ж 3162 Nadiia Chumachenko 25:34
31 2 Ж50 5 KMRC C 3259 Тетяна Любченко KM Running Club 25:36
32 17 Ж 6 KMRC C 3223 Ольга Ромазан KM Running Club 25:36
33 18 Ж 3171 Галина Медведєва Marathon Club Taras Bulba 25:39
34 3 Ж40 3229 Марія Смілянська CapitalTri 25:43
35 19 Ж 3242 Ольга Рассоха Endurance School 25:49
36 12 Ж30 7 KMRC C 3183 Наталя Симоненко KM Running Club 25:49
37 13 Ж30 8 KMRC C 3235 Nataliia Filatova Endurance School 26:21
38 20 Ж 3216 Тетяна Підгорна 26:24
39 21 Ж 3237 Аліна Дзигун 26:30
40 14 Ж30 3217 Наталія Напраснікова ВІЛО УКРАЇНА 26:50
41 15 Ж30 3156 Iryna Bilenka Kuzin Team 26:54
42 16 Ж30 3168 Valentyna Stashenko Endurance School 26:54
43 17 Ж30 3158 Olha Moskalenko 26:59
44 22 Ж 9 KMRC C 3194 Ірина Карпенко KM Running Club 27:35
45 23 Ж 10 KMRC C 3246 Екатерина Пятигорец KM Running Club 27:35
46 24 Ж 3182 Оксана Кравець Дикі Кралі 27:42
47 25 Ж 2 KMRC D 3192 Євгенія Чистопугова Levedev Run 27:52
48 26 Ж 3257 Anna Dubovskaya 27:54
49 27 Ж 3224 Елизавета Кобзина 28:00
50 28 Ж 3193 Ольга Мещерякова Warwick 28:11


Партнери та організатори заходу