Small_b40d72f85ddfdfebe9935923f4d1e689

KMRC Snow Run

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1101 Artem Bibik 1986 Ч Ua Україна Киев UFC 44:46
1102 Ярослав Тихончук 1977 Ч30 Ua Україна Київ 39:16
1103 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Ч30 Ua Україна Київ 50:47
1104 Виталий Шершнев 1984 Ч30 Ua Україна Бородянка KM Running Club 42:11
1105 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB 41:46
1106 Микола Антоненко 1989 Ч Ua Україна Київ Kuzin Team 59:35
1107 Віталій Рослік 1975 Ч30 Ua Україна Київ 40:35
1108 Sergey Kazantsev 1981 Ч30 Ua Україна Kiev 01:00:13
1109 Николай Балтабаев 1964 Ч50 Ua Україна Київ 42:07
1110 Олександр Подмарьов 1979 Ч30 Ua Україна Київ 47:11
1111 Андрей Семененко 1986 Ч Ua Україна Киев 47:54
1112 Олександр Шаповал 1991 Ч Ua Україна Київ 01:00:11
1113 Андрій Кисіль 1983 Ч30 Ua Україна Київ runONoff 42:02
1114 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро MC RunOk 38:03
1115 Антон Герасименко 1989 Ч Ua Україна Київ 45:18
1116 Олександр Пацаловський 1980 Ч30 Ua Україна Буча 44:49
1117 Андрій Кульченко 1985 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 40:02
1118 Андрей Заблодский 1983 Ч30 Ua Україна Київ 39:59
1119 Oleh Horbach 1986 Ч Ua Україна Київ 44:58
1120 Кирил Логвін 1986 Ч Ua Україна Запоріжжя/Київ Smart Group 47:34
1121 Александр Григорьев 1973 Ч40 Ua Україна Київ 53:01
1122 Володимир Фотинюк 1965 Ч40 Ua Україна Київ 36:57
1123 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч Ua Україна Dnipro МК "RunOk" 42:19
1124 Андрій Рябець 1985 Ч Ua Україна Київ DNS
1125 Ігор Братусь 1988 Ч Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_b40d72f85ddfdfebe9935923f4d1e689

KMRC Snow Run

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1101 Artem Bibik 1986 Ч Ua Україна Киев UFC 44:46
1102 Ярослав Тихончук 1977 Ч30 Ua Україна Київ 39:16
1103 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Ч30 Ua Україна Київ 50:47
1104 Виталий Шершнев 1984 Ч30 Ua Україна Бородянка KM Running Club 42:11
1105 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB 41:46
1106 Микола Антоненко 1989 Ч Ua Україна Київ Kuzin Team 59:35
1107 Віталій Рослік 1975 Ч30 Ua Україна Київ 40:35
1108 Sergey Kazantsev 1981 Ч30 Ua Україна Kiev 01:00:13
1109 Николай Балтабаев 1964 Ч50 Ua Україна Київ 42:07
1110 Олександр Подмарьов 1979 Ч30 Ua Україна Київ 47:11
1111 Андрей Семененко 1986 Ч Ua Україна Киев 47:54
1112 Олександр Шаповал 1991 Ч Ua Україна Київ 01:00:11
1113 Андрій Кисіль 1983 Ч30 Ua Україна Київ runONoff 42:02
1114 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро MC RunOk 38:03
1115 Антон Герасименко 1989 Ч Ua Україна Київ 45:18
1116 Олександр Пацаловський 1980 Ч30 Ua Україна Буча 44:49
1117 Андрій Кульченко 1985 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 40:02
1118 Андрей Заблодский 1983 Ч30 Ua Україна Київ 39:59
1119 Oleh Horbach 1986 Ч Ua Україна Київ 44:58
1120 Кирил Логвін 1986 Ч Ua Україна Запоріжжя/Київ Smart Group 47:34
1121 Александр Григорьев 1973 Ч40 Ua Україна Київ 53:01
1122 Володимир Фотинюк 1965 Ч40 Ua Україна Київ 36:57
1123 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч Ua Україна Dnipro МК "RunOk" 42:19
1124 Андрій Рябець 1985 Ч Ua Україна Київ DNS
1125 Ігор Братусь 1988 Ч Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу