Small_b40d72f85ddfdfebe9935923f4d1e689

KMRC Snow Run

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1076 Andrii Chebotarov 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv DNS
1077 Oleksandr Zagrebelnyi 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club / TrailUkraine 41:39
1078 Виталий Опрышко 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 47:03
1079 Владислав Лабунець 1995 Ч Ua Україна Харкiв 44:59
1080 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура 36:49
1081 Віктор Лутаєв 1980 Ч30 Ua Україна Київ 01:01:13
1082 Игорь Трухан 1962 Ч50 Ua Україна Київ О-КЛУБ 37:18
1083 Дмитрий Ушмаев 1976 Ч30 Ua Україна Київ DNS
1084 Дмитро Бліндюк 1987 Ч Ua Україна Київ 50:07
1085 Петро Гавриленко 1960 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2 40:01
1086 Олександр Красновський 1984 Ч30 Ua Україна 57:38
1087 Всеволод Чапюк 1987 Ч Ua Україна Київ 52:12
1088 Дмитро Хоменко 1982 Ч30 Ua Україна Ніжин Прометей 36:24
1089 Андрій Корольов 1977 Ч30 Ua Україна Kiev 46:55
1090 Орест Матвейчук 1990 Ч Ua Україна Київ - 43:30
1091 Роман Потапенко 1977 Ч30 Ua Україна Київ 50:00
1092 Ярослав Шендрик 1986 Ч Ua Україна Київ 45:48
1093 Богдан Буз 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
1094 Гуменюк Дмитро 1990 Ч Ua Україна Київ DNS
1095 Андрій Косолапов 1979 Ч30 Ua Україна Київ Scorpion-TKD 44:33
1096 Михайло Фартух 1991 Ч Ua Україна 49:19
1097 Іван Мельник 1986 Ч Ua Україна Буча DNS
1098 Олександр Лапшин 1980 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 38:27
1099 Дмитро Шевчик 1991 Ч Ua Україна 48:46
1100 Никита Марушкевич 1981 Ч30 Ua Україна Київ 39:04

Учасники також реєструються на

Small_b40d72f85ddfdfebe9935923f4d1e689

KMRC Snow Run

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1076 Andrii Chebotarov 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv DNS
1077 Oleksandr Zagrebelnyi 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club / TrailUkraine 41:39
1078 Виталий Опрышко 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 47:03
1079 Владислав Лабунець 1995 Ч Ua Україна Харкiв 44:59
1080 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура 36:49
1081 Віктор Лутаєв 1980 Ч30 Ua Україна Київ 01:01:13
1082 Игорь Трухан 1962 Ч50 Ua Україна Київ О-КЛУБ 37:18
1083 Дмитрий Ушмаев 1976 Ч30 Ua Україна Київ DNS
1084 Дмитро Бліндюк 1987 Ч Ua Україна Київ 50:07
1085 Петро Гавриленко 1960 Ч50 Ua Україна Чернігів Атлант-V2 40:01
1086 Олександр Красновський 1984 Ч30 Ua Україна 57:38
1087 Всеволод Чапюк 1987 Ч Ua Україна Київ 52:12
1088 Дмитро Хоменко 1982 Ч30 Ua Україна Ніжин Прометей 36:24
1089 Андрій Корольов 1977 Ч30 Ua Україна Kiev 46:55
1090 Орест Матвейчук 1990 Ч Ua Україна Київ - 43:30
1091 Роман Потапенко 1977 Ч30 Ua Україна Київ 50:00
1092 Ярослав Шендрик 1986 Ч Ua Україна Київ 45:48
1093 Богдан Буз 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
1094 Гуменюк Дмитро 1990 Ч Ua Україна Київ DNS
1095 Андрій Косолапов 1979 Ч30 Ua Україна Київ Scorpion-TKD 44:33
1096 Михайло Фартух 1991 Ч Ua Україна 49:19
1097 Іван Мельник 1986 Ч Ua Україна Буча DNS
1098 Олександр Лапшин 1980 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 38:27
1099 Дмитро Шевчик 1991 Ч Ua Україна 48:46
1100 Никита Марушкевич 1981 Ч30 Ua Україна Київ 39:04

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу