Small_73352f0a1834cc36990c670f9c8caf69

Кубок дипломатичних місій з бігових лиж 2015

Команди з дітьми

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
1 Мінмолодьспорт Ua Олена Підгрушна Ua Арсен Журавель Ua Артем Співак Ua Андрій Веркалець DNS
2 Embassy of Switzerland Ch Christian Schoenenberger Ua Valentyna Chernysh Ua Volodymyr Chernysh Ua Lesia Chernysh 24:39
3 Austrian Embassy At Wolf Dietrich Heim At Maja Heim At Siegfried Weidlich At Thomas SCHELL 22:34
4 ARGUS De Christof Rheinbay Ua Олександр Червінець Ua Ірина Книженко De Anastasia Rheinbay 28:04
5 Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація Ua Андрій Федосов Ua Юлія Тесля Ua Олександр Балим Ua Олексій Пожарський 24:50
6 Посольство Фінляндії Fi Ар'я Макконен Fi Юссі Сойні Fi Томмі Екстранд Fi Minna Heim 27:38
8 Orange Nordic ++ team Nl Anneloes Viveen Dk Christian Bork Dk Andreas Bork Fr Jocelyn Guitton 23:30
11 AGS Ukraine Ua Illia Rokun Ua Liudmyla Moroz Ua Oleksandra Orlova Ua Igor Pryhodko 34:04
13 Pastor Schlag & Co. Ua Tetiana Titova Ua Daniil Podanchuk Ua Віра Шелудько   34:04
14 International Committee of the Red Cross Ch Raffaello Mueller Ch Jürg Eglin Ch Emmanuelle Birraux Ch Anton Müller 25:04
15 KfW/GIZ De Christiana Hageneder De Severin Schreiber De Benedikt Thanner De Gunnar Waelzholz 24:16
18 Embassy of Sweden Se Andreas von Beckerath Se Anna von Beckerath Se Wille von Beckerath Se Lisen von Beckerath 23:57
19 Saaremaa Ee Aivar Tsarski Ee Ulvi Tsarski Ee Gerri Lesk Ee Kaspar Lesk 20:31
20 Royal Norwegian Embassy No Jon Elvedal Fredriksen Lv Liene Abrama No Einar Fredriksen No Emmeline Nygaard Scarborough 25:08
22 EU Team 1 Dk Thomas FRELLESEN Fr Helene VEAUX Cz David STULIK Fr Marius VEAUX 22:14
23 EU Team 2 At Walter TRETTON Ee Kairi MERILAI Ee Martti LUTSAR At Laura SCHREIBER 25:23
Small_73352f0a1834cc36990c670f9c8caf69

Кубок дипломатичних місій з бігових лиж 2015

Команди з дітьми

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
1 Мінмолодьспорт Ua Олена Підгрушна Ua Арсен Журавель Ua Артем Співак Ua Андрій Веркалець DNS
2 Embassy of Switzerland Ch Christian Schoenenberger Ua Valentyna Chernysh Ua Volodymyr Chernysh Ua Lesia Chernysh 24:39
3 Austrian Embassy At Wolf Dietrich Heim At Maja Heim At Siegfried Weidlich At Thomas SCHELL 22:34
4 ARGUS De Christof Rheinbay Ua Олександр Червінець Ua Ірина Книженко De Anastasia Rheinbay 28:04
5 Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація Ua Андрій Федосов Ua Юлія Тесля Ua Олександр Балим Ua Олексій Пожарський 24:50
6 Посольство Фінляндії Fi Ар'я Макконен Fi Юссі Сойні Fi Томмі Екстранд Fi Minna Heim 27:38
8 Orange Nordic ++ team Nl Anneloes Viveen Dk Christian Bork Dk Andreas Bork Fr Jocelyn Guitton 23:30
11 AGS Ukraine Ua Illia Rokun Ua Liudmyla Moroz Ua Oleksandra Orlova Ua Igor Pryhodko 34:04
13 Pastor Schlag & Co. Ua Tetiana Titova Ua Daniil Podanchuk Ua Віра Шелудько   34:04
14 International Committee of the Red Cross Ch Raffaello Mueller Ch Jürg Eglin Ch Emmanuelle Birraux Ch Anton Müller 25:04
15 KfW/GIZ De Christiana Hageneder De Severin Schreiber De Benedikt Thanner De Gunnar Waelzholz 24:16
18 Embassy of Sweden Se Andreas von Beckerath Se Anna von Beckerath Se Wille von Beckerath Se Lisen von Beckerath 23:57
19 Saaremaa Ee Aivar Tsarski Ee Ulvi Tsarski Ee Gerri Lesk Ee Kaspar Lesk 20:31
20 Royal Norwegian Embassy No Jon Elvedal Fredriksen Lv Liene Abrama No Einar Fredriksen No Emmeline Nygaard Scarborough 25:08
22 EU Team 1 Dk Thomas FRELLESEN Fr Helene VEAUX Cz David STULIK Fr Marius VEAUX 22:14
23 EU Team 2 At Walter TRETTON Ee Kairi MERILAI Ee Martti LUTSAR At Laura SCHREIBER 25:23


Наші партнери