Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 28 Ч30 456 Роман Жорновой 01:43:56
102 29 Ч30 457 Максим Самойленко 01:44:17
103 30 Ч30 330 Igor Plisa Kinosura 01:44:25
104 34 Ч23 380 Евгеній Прищеп 01:44:51
105 35 Ч23 265 Павло Уваров KM Running Club 01:44:56
106 31 Ч30 366 Михаил Назаров 01:45:01
107 32 Ч30 343 Євген Баришпольський TopRunners 01:45:06
108 36 Ч23 439 Максим Полторескул 01:45:58
109 33 Ч30 356 Andrii Kysil 01:46:04
110 2 Ж30 433 Анна Чорная KM Running Club 01:46:13
111 3 Ч60 448 ДМИТРИЙ МЕШЕВСКИЙ ДНЕПР БЕГУЩИЙ 01:46:18
112 7 Ч50 314 Сергій Панченко IFK Mora KLB SKIF 01:46:38
113 34 Ч30 431 Андрей Кулик KM Running Club 01:46:40
114 35 Ч30 396 Станислав Черноног 01:46:41
115 1 Ж40 311 Юлія Кравченко KM Running Club 01:46:44
116 36 Ч30 495 Роман Колодійчак adidas runclub > odessa 01:47:03
117 37 Ч23 473 Бражник Михаил 01:47:16
118 15 Ч16 398 Владислав Нарыжный 01:47:20
119 12 Ч40 220 Руслан Шарин 01:47:27
120 8 Ч50 399 ПЕТР ГОЛОВАЧ KMRC 01:47:32
121 38 Ч23 248 Yanev Aleksandr RunOnoff 01:47:52
122 39 Ч23 395 Денис Островерх 01:47:56
123 40 Ч23 241 Brychak Oleg 01:48:25
124 37 Ч30 317 Віталій Степанчук NRC+ 01:48:26
125 2 Ж40 325 Марія Смілянська CapitalTri 01:48:29
Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 28 Ч30 456 Роман Жорновой 01:43:56
102 29 Ч30 457 Максим Самойленко 01:44:17
103 30 Ч30 330 Igor Plisa Kinosura 01:44:25
104 34 Ч23 380 Евгеній Прищеп 01:44:51
105 35 Ч23 265 Павло Уваров KM Running Club 01:44:56
106 31 Ч30 366 Михаил Назаров 01:45:01
107 32 Ч30 343 Євген Баришпольський TopRunners 01:45:06
108 36 Ч23 439 Максим Полторескул 01:45:58
109 33 Ч30 356 Andrii Kysil 01:46:04
110 2 Ж30 433 Анна Чорная KM Running Club 01:46:13
111 3 Ч60 448 ДМИТРИЙ МЕШЕВСКИЙ ДНЕПР БЕГУЩИЙ 01:46:18
112 7 Ч50 314 Сергій Панченко IFK Mora KLB SKIF 01:46:38
113 34 Ч30 431 Андрей Кулик KM Running Club 01:46:40
114 35 Ч30 396 Станислав Черноног 01:46:41
115 1 Ж40 311 Юлія Кравченко KM Running Club 01:46:44
116 36 Ч30 495 Роман Колодійчак adidas runclub > odessa 01:47:03
117 37 Ч23 473 Бражник Михаил 01:47:16
118 15 Ч16 398 Владислав Нарыжный 01:47:20
119 12 Ч40 220 Руслан Шарин 01:47:27
120 8 Ч50 399 ПЕТР ГОЛОВАЧ KMRC 01:47:32
121 38 Ч23 248 Yanev Aleksandr RunOnoff 01:47:52
122 39 Ч23 395 Денис Островерх 01:47:56
123 40 Ч23 241 Brychak Oleg 01:48:25
124 37 Ч30 317 Віталій Степанчук NRC+ 01:48:26
125 2 Ж40 325 Марія Смілянська CapitalTri 01:48:29


Партнери та організатори заходу