Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 14 Ч23 290 Олександр Вікторов Білоцерківський марафон 01:34:14
52 4 Ж18 347 Viktoriia Bondarenko PALMYRA 01:34:18
53 6 Ч50 364 Морозов Андрей 01:34:18
54 15 Ч30 443 Костянтин Лабарткава Ультра 01:34:26
55 8 Ч16 430 Олександр Білик 01:34:39
56 9 Ч16 256 Дмитро Дашко MC RunOk 01:34:49
57 2 Ч60 218 Александр Авраменко DneprRun 01:34:56
58 8 Ч40 291 Павло Мордік 01:35:15
59 16 Ч30 420 Василь Луцик 01:35:34
60 10 Ч16 357 Андрій Котинський Ультра 01:35:48
61 15 Ч23 335 Ігор Дідух KM Running Club 01:35:58
62 17 Ч30 394 Валерий Дубовенко Красноселка 01:35:59
63 16 Ч23 427 Дмитро Лозицький 01:36:11
64 17 Ч23 426 Александр Соколенко KM Running Club 01:36:18
65 1 Ж30 494 Анастасія Пузій KM Running Club 01:36:22
66 18 Ч23 393 Ярослав Задворний 01:36:44
67 5 Ж18 374 Наталія Кужель KM Running Club 01:37:14
68 19 Ч23 444 Vladimir Shvedkyy 01:37:33
69 20 Ч23 328 Aleksandr Kapusta «Київ 42195» 01:37:37
70 18 Ч30 300 Андрей Чупаков Nike+ Run Club 01:38:02
71 21 Ч23 388 Святослав Мірчук 01:38:20
72 11 Ч16 234 Mykola Tyshchenko 01:38:22
73 22 Ч23 269 Олексій Кулівець KM Running Club 01:38:25
74 23 Ч23 204 Anton Brychak Sapik-Team 01:38:50
75 24 Ч23 276 Petre Martiashvili 01:38:54
Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 14 Ч23 290 Олександр Вікторов Білоцерківський марафон 01:34:14
52 4 Ж18 347 Viktoriia Bondarenko PALMYRA 01:34:18
53 6 Ч50 364 Морозов Андрей 01:34:18
54 15 Ч30 443 Костянтин Лабарткава Ультра 01:34:26
55 8 Ч16 430 Олександр Білик 01:34:39
56 9 Ч16 256 Дмитро Дашко MC RunOk 01:34:49
57 2 Ч60 218 Александр Авраменко DneprRun 01:34:56
58 8 Ч40 291 Павло Мордік 01:35:15
59 16 Ч30 420 Василь Луцик 01:35:34
60 10 Ч16 357 Андрій Котинський Ультра 01:35:48
61 15 Ч23 335 Ігор Дідух KM Running Club 01:35:58
62 17 Ч30 394 Валерий Дубовенко Красноселка 01:35:59
63 16 Ч23 427 Дмитро Лозицький 01:36:11
64 17 Ч23 426 Александр Соколенко KM Running Club 01:36:18
65 1 Ж30 494 Анастасія Пузій KM Running Club 01:36:22
66 18 Ч23 393 Ярослав Задворний 01:36:44
67 5 Ж18 374 Наталія Кужель KM Running Club 01:37:14
68 19 Ч23 444 Vladimir Shvedkyy 01:37:33
69 20 Ч23 328 Aleksandr Kapusta «Київ 42195» 01:37:37
70 18 Ч30 300 Андрей Чупаков Nike+ Run Club 01:38:02
71 21 Ч23 388 Святослав Мірчук 01:38:20
72 11 Ч16 234 Mykola Tyshchenko 01:38:22
73 22 Ч23 269 Олексій Кулівець KM Running Club 01:38:25
74 23 Ч23 204 Anton Brychak Sapik-Team 01:38:50
75 24 Ч23 276 Petre Martiashvili 01:38:54


Партнери та організатори заходу