Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч23 287 Олександр Назаренко MC Taras Bulba [KUZIN TEAM] 01:14:24
2 1 Ч30 240 Volodymyr Semeniuk Kuzin Team 01:14:47
3 2 Ч30 387 Владимир Васьков 01:15:38
4 2 Ч23 346 Олег Якимчук 01:15:44
5 1 Ч16 254 Олег Цыбин 01:16:05
6 3 Ч23 332 Иван Николаевский KM Running Club 01:18:51
7 4 Ч23 490 Віталій Безшейко KM Running Club 01:19:48
8 5 Ч23 425 Максим Гудемчук KMRC 01:19:49
9 2 Ч16 455 Александр Крижевич 01:20:09
10 1 Ч40 206 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:20:35
11 1 Ч60 368 Василь Карпович КСК "Дзержинка" 01:21:10
12 3 Ч30 341 Евген Муханов 01:21:23
13 3 Ч16 376 Іван Гордієнко 01:21:33
14 6 Ч23 379 Олег Пічугін 01:21:49
15 7 Ч23 271 Андрій Чуранов Кіносура 01:22:10
16 1 Ч50 386 Сергей Данченко 01:22:57
17 2 Ч40 479 Андрій Степанов 01:23:11
18 4 Ч30 212 Іван Гурін KM Running Club 01:23:41
19 2 Ч50 297 Игорь Трухан О-КЛУБ 01:23:56
20 1 Ж18 424 Олена Федорова KM Running Club 01:24:10
21 8 Ч23 257 Юрій Москалик Smart Group 01:24:44
22 5 Ч30 412 Сергей Калинин 01:25:37
23 3 Ч40 217 Володимир Новосад 01:26:29
24 3 Ч50 324 Борис Михайлов ДМК Гармония 01:26:29
25 6 Ч30 215 Тимофій Ярцев МК "RunOk" 01:26:33
Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч23 287 Олександр Назаренко MC Taras Bulba [KUZIN TEAM] 01:14:24
2 1 Ч30 240 Volodymyr Semeniuk Kuzin Team 01:14:47
3 2 Ч30 387 Владимир Васьков 01:15:38
4 2 Ч23 346 Олег Якимчук 01:15:44
5 1 Ч16 254 Олег Цыбин 01:16:05
6 3 Ч23 332 Иван Николаевский KM Running Club 01:18:51
7 4 Ч23 490 Віталій Безшейко KM Running Club 01:19:48
8 5 Ч23 425 Максим Гудемчук KMRC 01:19:49
9 2 Ч16 455 Александр Крижевич 01:20:09
10 1 Ч40 206 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:20:35
11 1 Ч60 368 Василь Карпович КСК "Дзержинка" 01:21:10
12 3 Ч30 341 Евген Муханов 01:21:23
13 3 Ч16 376 Іван Гордієнко 01:21:33
14 6 Ч23 379 Олег Пічугін 01:21:49
15 7 Ч23 271 Андрій Чуранов Кіносура 01:22:10
16 1 Ч50 386 Сергей Данченко 01:22:57
17 2 Ч40 479 Андрій Степанов 01:23:11
18 4 Ч30 212 Іван Гурін KM Running Club 01:23:41
19 2 Ч50 297 Игорь Трухан О-КЛУБ 01:23:56
20 1 Ж18 424 Олена Федорова KM Running Club 01:24:10
21 8 Ч23 257 Юрій Москалик Smart Group 01:24:44
22 5 Ч30 412 Сергей Калинин 01:25:37
23 3 Ч40 217 Володимир Новосад 01:26:29
24 3 Ч50 324 Борис Михайлов ДМК Гармония 01:26:29
25 6 Ч30 215 Тимофій Ярцев МК "RunOk" 01:26:33


Наші партнери