Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Костянтин Степаненко 1976 Ч30 Ua Україна Одеса Forum 01:27:18
202 Александр Городний 1982 Ч30 Ua Україна Одесса Hippodrome DNS
203 Игорь Бабец 1993 Ч16 Ua Україна Одеса 02:04:41
204 Anton Brychak 1991 Ч23 Ua Україна Mykolaiv Sapik-Team 01:38:50
205 Tetiana Zavarzina 1991 Ж18 Ua Україна Київ 02:07:57
206 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:20:35
207 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB 01:32:24
208 Наталія Напраснікова 1982 Ж30 Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА 02:05:14
209 Анатолий Нисковский 1971 Ч40 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА 01:31:54
210 Анатолій Педько 1991 Ч23 Ua Україна Київ BeActiveShop DNF
211 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч23 Ua Україна Київ 01:53:07
212 Іван Гурін 1984 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 01:23:41
213 Вадим Иовов 1980 Ч30 Ua Україна Ізмаїл Суворовец DNF
214 Василь Ковтун 1980 Ч30 Ua Україна Одеса 01:51:51
215 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk" 01:26:33
216 Игорь Кондауров 1962 Ч50 Ua Україна Черноморск 02:03:04
217 Володимир Новосад 1972 Ч40 Ua Україна Ковель 01:26:29
218 Александр Авраменко 1951 Ч60 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun 01:34:56
219 Oksana Pochernyaeva 1982 Ж30 Ua Україна СМТ Велика Димерка 02:11:07
220 Руслан Шарин 1973 Ч40 Ua Україна Ильичевск 01:47:27
221 Виктория Миончинская 1985 Ж18 Ua Україна Київ KM Running Club DNF
222 Михаил Пащенко 1984 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ Devoler DNS
223 Олександр Степанчук 1981 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club DNS
224 Вова Шпікульов 1987 Ч23 Ua Україна Дніпропетровськ 01:58:24
225 Dmytro Shpikulov 1989 Ч23 Ua Україна Дніпропетровськ 02:51:11

Учасники також реєструються на

Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Костянтин Степаненко 1976 Ч30 Ua Україна Одеса Forum 01:27:18
202 Александр Городний 1982 Ч30 Ua Україна Одесса Hippodrome DNS
203 Игорь Бабец 1993 Ч16 Ua Україна Одеса 02:04:41
204 Anton Brychak 1991 Ч23 Ua Україна Mykolaiv Sapik-Team 01:38:50
205 Tetiana Zavarzina 1991 Ж18 Ua Україна Київ 02:07:57
206 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:20:35
207 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB 01:32:24
208 Наталія Напраснікова 1982 Ж30 Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА 02:05:14
209 Анатолий Нисковский 1971 Ч40 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА 01:31:54
210 Анатолій Педько 1991 Ч23 Ua Україна Київ BeActiveShop DNF
211 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч23 Ua Україна Київ 01:53:07
212 Іван Гурін 1984 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club 01:23:41
213 Вадим Иовов 1980 Ч30 Ua Україна Ізмаїл Суворовец DNF
214 Василь Ковтун 1980 Ч30 Ua Україна Одеса 01:51:51
215 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk" 01:26:33
216 Игорь Кондауров 1962 Ч50 Ua Україна Черноморск 02:03:04
217 Володимир Новосад 1972 Ч40 Ua Україна Ковель 01:26:29
218 Александр Авраменко 1951 Ч60 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun 01:34:56
219 Oksana Pochernyaeva 1982 Ж30 Ua Україна СМТ Велика Димерка 02:11:07
220 Руслан Шарин 1973 Ч40 Ua Україна Ильичевск 01:47:27
221 Виктория Миончинская 1985 Ж18 Ua Україна Київ KM Running Club DNF
222 Михаил Пащенко 1984 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ Devoler DNS
223 Олександр Степанчук 1981 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club DNS
224 Вова Шпікульов 1987 Ч23 Ua Україна Дніпропетровськ 01:58:24
225 Dmytro Shpikulov 1989 Ч23 Ua Україна Дніпропетровськ 02:51:11

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу