Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 12 Ч30 57 Олександр Костюшко Буревiсник 03:51:18
52 2 Ч60 120 Василий Буз 03:52:08
53 13 Ч30 9 Evgen Gerasimenko 03:52:58
54 25 Ч18 98 Назарій Гнат 03:53:30
55 26 Ч18 53 IGOR ANDRUSENKO 03:53:39
56 7 Ч40 55 Дмитрий Краснов Авторская Школа Осознанного Бега в Одессе 03:54:22
57 2 Ж30 48 Мія Ласточкіна 03:55:09
58 8 Ч40 11 Роман Дерига TRIATMAN 03:55:42
59 14 Ч30 54 Олександр Обідієнтов Звезда 03:56:49
60 27 Ч18 78 Олексій Дишель САЗ 03:57:53
61 28 Ч18 90 Дмитро Демчук 03:57:55
62 29 Ч18 37 Артем Петрицкий adidas runclub > Odessa 03:59:35
63 3 Ч60 83 Микола Плюйко Toprunners 03:59:46
64 30 Ч18 85 Денис Крыжановский 04:01:34
65 31 Ч18 59 Сергей Добровольский 04:01:36
66 15 Ч30 15 Андрій Кучеренко Kuzin Team 04:04:36
67 16 Ч30 109 Андрей Бондарчук Марафонская команда Шри Чинмоя 04:05:18
68 32 Ч18 64 Алексей Галюров 04:06:49
69 33 Ч18 38 Іван Черняков КЛБ "Явір" 04:07:19
70 34 Ч18 26 Дмитро Луговський Біговий клуб "МІСТО ПЕРЕМОГ" 04:10:42
71 6 Ч50 107 Александр Жосан Спарта 17 04:12:49
72 9 Ч40 43 Вячеслав Туполенко 04:15:30
73 17 Ч30 122 Сергій Тищенко 04:18:19
74 18 Ч30 30 Сергій Герасимчук 04:19:09
75 19 Ч30 39 Андрій Корольов 04:23:44
Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 12 Ч30 57 Олександр Костюшко Буревiсник 03:51:18
52 2 Ч60 120 Василий Буз 03:52:08
53 13 Ч30 9 Evgen Gerasimenko 03:52:58
54 25 Ч18 98 Назарій Гнат 03:53:30
55 26 Ч18 53 IGOR ANDRUSENKO 03:53:39
56 7 Ч40 55 Дмитрий Краснов Авторская Школа Осознанного Бега в Одессе 03:54:22
57 2 Ж30 48 Мія Ласточкіна 03:55:09
58 8 Ч40 11 Роман Дерига TRIATMAN 03:55:42
59 14 Ч30 54 Олександр Обідієнтов Звезда 03:56:49
60 27 Ч18 78 Олексій Дишель САЗ 03:57:53
61 28 Ч18 90 Дмитро Демчук 03:57:55
62 29 Ч18 37 Артем Петрицкий adidas runclub > Odessa 03:59:35
63 3 Ч60 83 Микола Плюйко Toprunners 03:59:46
64 30 Ч18 85 Денис Крыжановский 04:01:34
65 31 Ч18 59 Сергей Добровольский 04:01:36
66 15 Ч30 15 Андрій Кучеренко Kuzin Team 04:04:36
67 16 Ч30 109 Андрей Бондарчук Марафонская команда Шри Чинмоя 04:05:18
68 32 Ч18 64 Алексей Галюров 04:06:49
69 33 Ч18 38 Іван Черняков КЛБ "Явір" 04:07:19
70 34 Ч18 26 Дмитро Луговський Біговий клуб "МІСТО ПЕРЕМОГ" 04:10:42
71 6 Ч50 107 Александр Жосан Спарта 17 04:12:49
72 9 Ч40 43 Вячеслав Туполенко 04:15:30
73 17 Ч30 122 Сергій Тищенко 04:18:19
74 18 Ч30 30 Сергій Герасимчук 04:19:09
75 19 Ч30 39 Андрій Корольов 04:23:44


Партнери та організатори заходу