Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч18 91 Антон Тарасіч 02:50:06
2 1 Ч50 23 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 02:52:03
3 1 Ч30 5 Володимир Ханас ShypShyna RunClub 02:54:35
4 2 Ч18 41 Sergey KOVALSKY 02:55:37
5 3 Ч18 44 Максим Чепелєв KM Running Club 02:55:50
6 4 Ч18 89 Евгений Цыбин Динамо 02:55:58
7 5 Ч18 6 Тарас Чорний JBS 02:57:57
8 2 Ч30 24 Ігор Михалевич СК "Науковець" 02:58:40
9 6 Ч18 45 Dmytrii Sudariev NB Top Runners 03:01:01
10 7 Ч18 74 Руслан Диденко 03:03:13
11 8 Ч18 94 Іван Задерій Херсон 03:06:29
12 3 Ч30 17 Сергій Якимець 03:08:24
13 9 Ч18 46 Дмитро Ревков 03:09:32
14 10 Ч18 10 Михаил Бойко Четыре сезона 03:13:59
15 11 Ч18 29 Артем Денделєв 03:16:19
16 12 Ч18 7 Олександр Сікайло 03:18:31
17 2 Ч50 65 Руслан Бобошко Марафон-клуб «Харьков» 03:20:20
18 1 Ч40 51 Александр Косык RUN'N'UP KOSYK SC 03:21:44
19 3 Ч50 71 Олександр Свистович Таврія 03:22:07
20 13 Ч18 31 Олександр Яременко 03:24:45
21 1 Ч60 104 Микола Дащенко 03:25:16
22 14 Ч18 66 Evgeniy Novoselov 03:25:52
23 1 Ж18 92 Марина Шаповалова 03:26:05
24 15 Ч18 63 Андрей Буду Динамо 03:27:01
25 16 Ч18 113 Артем Слотін orient-ck 03:28:42
Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Дата
22 Березня 2015
Місто
Одеса
Cайт
http://www.odessamarathon.com
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч18 91 Антон Тарасіч 02:50:06
2 1 Ч50 23 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 02:52:03
3 1 Ч30 5 Володимир Ханас ShypShyna RunClub 02:54:35
4 2 Ч18 41 Sergey KOVALSKY 02:55:37
5 3 Ч18 44 Максим Чепелєв KM Running Club 02:55:50
6 4 Ч18 89 Евгений Цыбин Динамо 02:55:58
7 5 Ч18 6 Тарас Чорний JBS 02:57:57
8 2 Ч30 24 Ігор Михалевич СК "Науковець" 02:58:40
9 6 Ч18 45 Dmytrii Sudariev NB Top Runners 03:01:01
10 7 Ч18 74 Руслан Диденко 03:03:13
11 8 Ч18 94 Іван Задерій Херсон 03:06:29
12 3 Ч30 17 Сергій Якимець 03:08:24
13 9 Ч18 46 Дмитро Ревков 03:09:32
14 10 Ч18 10 Михаил Бойко Четыре сезона 03:13:59
15 11 Ч18 29 Артем Денделєв 03:16:19
16 12 Ч18 7 Олександр Сікайло 03:18:31
17 2 Ч50 65 Руслан Бобошко Марафон-клуб «Харьков» 03:20:20
18 1 Ч40 51 Александр Косык RUN'N'UP KOSYK SC 03:21:44
19 3 Ч50 71 Олександр Свистович Таврія 03:22:07
20 13 Ч18 31 Олександр Яременко 03:24:45
21 1 Ч60 104 Микола Дащенко 03:25:16
22 14 Ч18 66 Evgeniy Novoselov 03:25:52
23 1 Ж18 92 Марина Шаповалова 03:26:05
24 15 Ч18 63 Андрей Буду Динамо 03:27:01
25 16 Ч18 113 Артем Слотін orient-ck 03:28:42


Партнери та організатори заходу