Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Андрій Гулька 1986 Ч18 Ua Україна Шепетівка DNF
2 Сергій Ведміцький 1973 Ч40 Ua Україна Прилуки 04:29:54
3 Сергей Бордюг 1983 Ч30 Ua Україна Київ Гайдай П.З. 03:33:34
4 Roman Davydov 1977 Ч30 Ua Україна Київ Тарас Бульба 03:30:04
5 Володимир Ханас 1984 Ч30 Ua Україна Львів ShypShyna RunClub 02:54:35
6 Тарас Чорний 1989 Ч18 Ua Україна Чернігів JBS 02:57:57
7 Олександр Сікайло 1991 Ч18 Ua Україна Київ 03:18:31
8 Володимир Билим 1985 Ч18 Ua Україна с. Михайлівка Полтавська обл. Машівський р-н. 03:35:44
9 Evgen Gerasimenko 1979 Ч30 Ua Україна Київ 03:52:58
10 Михаил Бойко 1986 Ч18 Ua Україна Київ Четыре сезона 03:13:59
11 Роман Дерига 1974 Ч40 Ua Україна Київ TRIATMAN 03:55:42
12 YURIY SINIUTIN 1970 Ч40 Ua Україна Київ NUTRILITE 04:44:18
13 Влад Невгод 1991 Ч18 Ua Україна Київ 03:37:01
14 Евгений Шункевич 1979 Ч30 By Білорусь Мінськ Виктория 03:41:41
15 Андрій Кучеренко 1976 Ч30 Ua Україна Львів 04:04:36
16 Максим Кривенко 1977 Ч30 Ua Україна Полтава DNS
17 Сергій Якимець 1980 Ч30 Ua Україна Олександрія 03:08:24
18 Обухов Иван 1983 Ч30 Ua Україна Одесса Любитель DNF
19 Максим Голуб 1990 Ч18 Ua Україна Київ 05:30:04
20 Юрій Малий 1985 Ч18 Ua Україна Одеса Nike+ Run Club 04:49:07
21 Dmytro Zhyvov 1985 Ч30 Ua Україна Київ Running Coyote DNS
22 Анатолій Курячий 1984 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun DNF
23 Сергій Тимошенко 1962 Ч50 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 02:52:03
24 Ігор Михалевич 1983 Ч30 Ua Україна Борислав СК "Науковець" 02:58:40
25 Іван Мельник 1986 Ч18 Ua Україна Буча DNS

Учасники також реєструються на

Small_05aaedcabb0b5f2f072b622b99d55439

6-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Андрій Гулька 1986 Ч18 Ua Україна Шепетівка DNF
2 Сергій Ведміцький 1973 Ч40 Ua Україна Прилуки 04:29:54
3 Сергей Бордюг 1983 Ч30 Ua Україна Київ Гайдай П.З. 03:33:34
4 Roman Davydov 1977 Ч30 Ua Україна Київ Тарас Бульба 03:30:04
5 Володимир Ханас 1984 Ч30 Ua Україна Львів ShypShyna RunClub 02:54:35
6 Тарас Чорний 1989 Ч18 Ua Україна Чернігів JBS 02:57:57
7 Олександр Сікайло 1991 Ч18 Ua Україна Київ 03:18:31
8 Володимир Билим 1985 Ч18 Ua Україна с. Михайлівка Полтавська обл. Машівський р-н. 03:35:44
9 Evgen Gerasimenko 1979 Ч30 Ua Україна Київ 03:52:58
10 Михаил Бойко 1986 Ч18 Ua Україна Київ Четыре сезона 03:13:59
11 Роман Дерига 1974 Ч40 Ua Україна Київ TRIATMAN 03:55:42
12 YURIY SINIUTIN 1970 Ч40 Ua Україна Київ NUTRILITE 04:44:18
13 Влад Невгод 1991 Ч18 Ua Україна Київ 03:37:01
14 Евгений Шункевич 1979 Ч30 By Білорусь Мінськ Виктория 03:41:41
15 Андрій Кучеренко 1976 Ч30 Ua Україна Львів 04:04:36
16 Максим Кривенко 1977 Ч30 Ua Україна Полтава DNS
17 Сергій Якимець 1980 Ч30 Ua Україна Олександрія 03:08:24
18 Обухов Иван 1983 Ч30 Ua Україна Одесса Любитель DNF
19 Максим Голуб 1990 Ч18 Ua Україна Київ 05:30:04
20 Юрій Малий 1985 Ч18 Ua Україна Одеса Nike+ Run Club 04:49:07
21 Dmytro Zhyvov 1985 Ч30 Ua Україна Київ Running Coyote DNS
22 Анатолій Курячий 1984 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun DNF
23 Сергій Тимошенко 1962 Ч50 Ua Україна Київ SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 02:52:03
24 Ігор Михалевич 1983 Ч30 Ua Україна Борислав СК "Науковець" 02:58:40
25 Іван Мельник 1986 Ч18 Ua Україна Буча DNS

Учасники також реєструються на



Наші партнери