Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

Естафета

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
701 SunRun Ua Михайло Захарченко Ua Андрій Дудінський Ua Олексій Гридасов Ua Олександр Павленко 07:44:14
702 Бориспiль "АВIА" Ua Сергей Иващенко Ua Михайло Савченко Ua Игорь Рубаненко Ua Михайло Савченко Ua Сергiй Тригубенко 06:35:26
703 KMRC+ Ua Олександр Оксенюк Ua Константин Божко Ua Иван Артеменко Ua Олександр Набока Ua Олександр Шевченко 06:13:21
704 KMRC LADIES Ua Наталія Оксенюк Ua Наталья Чоловьян Ua Анастасія Пузій Ua Наталія Кужель Ua Виктория Миончинская 07:54:53
705 KMRC EleGANT Ua Олена Осипчук Ua Тетяна Любченко Ua Галина Перфільєва Ua Наталия Минарченко Ua Анна Чорная 08:15:28
706 KMRC_Romanova_Team Ua Сергей Бадритдинов Ua Карен Тарасенко Ua Олена Романова Ua Олександр Матвієнко Ua Володимир Кононець 07:35:04
707 Kvint-A Ua Роман Радченко Ua Владислав Мазунин Ua Віктор Кухарчук Ua Константин Мельник Ua Виктор Хомяк 07:51:50
708 KMRC "Джентельмены Удачи" Ua Олександр Зільберман Ua Олександр Головченко Ua Андрей Борисевич Ua Олександр Арзяєв Ua Віталій Годлевський 07:23:53
709 MONT Забег 2 Ua Сергій Неня Ua Микола Ткач Ua Роман Черненький Ua Юрій Вакулік   08:33:05
710 NUTRILITE Ua YURIY SINIUTIN Ua Sergii Savchenko Ua ANNA DOVGAN Ua RUSLAN IVANOV Ua Aleksandr Schipun 09:11:03

Учасники також реєструються на

Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

Естафета

Учасники

# Команда Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Результат
701 SunRun Ua Михайло Захарченко Ua Андрій Дудінський Ua Олексій Гридасов Ua Олександр Павленко 07:44:14
702 Бориспiль "АВIА" Ua Сергей Иващенко Ua Михайло Савченко Ua Игорь Рубаненко Ua Михайло Савченко Ua Сергiй Тригубенко 06:35:26
703 KMRC+ Ua Олександр Оксенюк Ua Константин Божко Ua Иван Артеменко Ua Олександр Набока Ua Олександр Шевченко 06:13:21
704 KMRC LADIES Ua Наталія Оксенюк Ua Наталья Чоловьян Ua Анастасія Пузій Ua Наталія Кужель Ua Виктория Миончинская 07:54:53
705 KMRC EleGANT Ua Олена Осипчук Ua Тетяна Любченко Ua Галина Перфільєва Ua Наталия Минарченко Ua Анна Чорная 08:15:28
706 KMRC_Romanova_Team Ua Сергей Бадритдинов Ua Карен Тарасенко Ua Олена Романова Ua Олександр Матвієнко Ua Володимир Кононець 07:35:04
707 Kvint-A Ua Роман Радченко Ua Владислав Мазунин Ua Віктор Кухарчук Ua Константин Мельник Ua Виктор Хомяк 07:51:50
708 KMRC "Джентельмены Удачи" Ua Олександр Зільберман Ua Олександр Головченко Ua Андрей Борисевич Ua Олександр Арзяєв Ua Віталій Годлевський 07:23:53
709 MONT Забег 2 Ua Сергій Неня Ua Микола Ткач Ua Роман Черненький Ua Юрій Вакулік   08:33:05
710 NUTRILITE Ua YURIY SINIUTIN Ua Sergii Savchenko Ua ANNA DOVGAN Ua RUSLAN IVANOV Ua Aleksandr Schipun 09:11:03

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу