Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Надія Когутенко 1989 Ж Ua Україна Київ 58:14
502 Аліна Патинка 1990 Ж Ua Україна Київ 01:11:31
503 Ольга Жоголко 1989 Ж Ua Україна Київ 01:25:19
504 Оксана Нестеренко 1995 Ж Ua Україна Черкаси - 01:25:32
505 Ольга Кодацкая 1996 Ж Ua Україна Первомайський Стайер-Атлон 54:28
506 Вікторія Зімкіна 1988 Ж Ua Україна Київ 01:07:30
507 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club 34:04
508 Рома Ли 1982 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 44:42
509 Лиза Ли 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:01:33
510 Максим Рокицький 1981 Ч Ua Україна Київ 01:12:57
511 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:03:27
512 Дмитро Кирилов 1982 Ч Ua Україна 57:14
513 Павел Рева 1982 Ч Ua Україна Киев Apulaz 01:03:27
514 Мария Троценко 1991 Ж Ua Україна Київ 01:16:38
515 Юрій Черевань 1966 Ч Ua Україна Полтава 51:48
516 Наталія Напраснікова 1982 Ж Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА 51:27
517 Andrii Chernyshkov 1986 Ч Ua Україна Київ The Prancing Pony 42:22
518 Елліна Лозенко 1988 Ж Ua Україна Київ 59:59
519 Елена Левинская 1970 Ж Ua Україна Київ RunBaseKiev 01:14:40
520 Анастасия Голобородько 1987 Ж Ua Україна Київ 49:24
521 Ксенія Забродська 1986 Ж Ua Україна Run Base Kyiv DNS
522 Володимир Бесараб 1949 Ч Ua Україна Суми DNS
523 Вiктор Сигуля 1951 Ч Ua Україна Суми КЛБ "ЯВIР" 43:05
524 Олександр Дубовой 1984 Ч Ua Україна Київ 59:44
525 Владимир Врадий 1982 Ч Ua Україна Киев 56:19

Учасники також реєструються на

Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Надія Когутенко 1989 Ж Ua Україна Київ 58:14
502 Аліна Патинка 1990 Ж Ua Україна Київ 01:11:31
503 Ольга Жоголко 1989 Ж Ua Україна Київ 01:25:19
504 Оксана Нестеренко 1995 Ж Ua Україна Черкаси - 01:25:32
505 Ольга Кодацкая 1996 Ж Ua Україна Первомайський Стайер-Атлон 54:28
506 Вікторія Зімкіна 1988 Ж Ua Україна Київ 01:07:30
507 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club 34:04
508 Рома Ли 1982 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 44:42
509 Лиза Ли 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:01:33
510 Максим Рокицький 1981 Ч Ua Україна Київ 01:12:57
511 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:03:27
512 Дмитро Кирилов 1982 Ч Ua Україна 57:14
513 Павел Рева 1982 Ч Ua Україна Киев Apulaz 01:03:27
514 Мария Троценко 1991 Ж Ua Україна Київ 01:16:38
515 Юрій Черевань 1966 Ч Ua Україна Полтава 51:48
516 Наталія Напраснікова 1982 Ж Ua Україна Макіївка ВІЛО УКРАЇНА 51:27
517 Andrii Chernyshkov 1986 Ч Ua Україна Київ The Prancing Pony 42:22
518 Елліна Лозенко 1988 Ж Ua Україна Київ 59:59
519 Елена Левинская 1970 Ж Ua Україна Київ RunBaseKiev 01:14:40
520 Анастасия Голобородько 1987 Ж Ua Україна Київ 49:24
521 Ксенія Забродська 1986 Ж Ua Україна Run Base Kyiv DNS
522 Володимир Бесараб 1949 Ч Ua Україна Суми DNS
523 Вiктор Сигуля 1951 Ч Ua Україна Суми КЛБ "ЯВIР" 43:05
524 Олександр Дубовой 1984 Ч Ua Україна Київ 59:44
525 Владимир Врадий 1982 Ч Ua Україна Киев 56:19

Учасники також реєструються на



Наші партнери