Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

Дата
23 Травня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/knyazheskaya-sotnya/reglament-12.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 30 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 325 Андрій Чуранов Кіносура 02:08:21
2 2 Ч 338 Тимофій Ярцев МК "RunOk" 02:11:11
3 3 Ч 310 Павло Мордік 02:18:47
4 4 Ч 322 Олександр Кадькало АБУ, О-Клуб 02:23:44
5 5 Ч 333 Сергей Сыпко 02:26:29
6 6 Ч 321 Тарас Ткачук 02:26:45
7 7 Ч 336 Олег Рог Nike+ Run Club 02:30:53
8 8 Ч 304 Костянтин Кісиленко КЛБ "Явір" 02:33:04
9 9 Ч 315 Олексій Кулівець KM Running Club 02:35:07
10 1 Ж 332 Оксана Тасанова 02:37:30
11 10 Ч 342 Микола Плюйко Toprunners 02:38:12
12 2 Ж 341 Кристина Братасюк 02:38:14
13 11 Ч 309 Andriy Snisarenko 02:41:46
14 12 Ч 317 Андрій Ватуля 02:42:05
15 13 Ч 335 Олег Харитонский Боксерский клуб "Гарт" 02:43:26
16 14 Ч 340 Артем Педорченко 02:45:34
17 15 Ч 328 Олександр Тюняєв Sparta Runners Club 02:45:59
18 16 Ч 331 Алексей Рудницкий 02:48:07
19 17 Ч 301 Анатолий Нисковский ВИЛО УКРАИНА 02:48:15
20 3 Ж 313 Наталя Симоненко KM Running Club 02:50:46
21 18 Ч 312 Игорь Трухан О-КЛУБ 02:53:01
22 19 Ч 302 Юрій Бурда 02:53:48
23 20 Ч 339 Володимир Кононський 02:54:51
24 21 Ч 323 OLEKSIY MOKHOV Triatman 02:57:18
25 22 Ч 326 Олег Сторожук 02:58:39
Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

Дата
23 Травня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/knyazheskaya-sotnya/reglament-12.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 30 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 325 Андрій Чуранов Кіносура 02:08:21
2 2 Ч 338 Тимофій Ярцев МК "RunOk" 02:11:11
3 3 Ч 310 Павло Мордік 02:18:47
4 4 Ч 322 Олександр Кадькало АБУ, О-Клуб 02:23:44
5 5 Ч 333 Сергей Сыпко 02:26:29
6 6 Ч 321 Тарас Ткачук 02:26:45
7 7 Ч 336 Олег Рог Nike+ Run Club 02:30:53
8 8 Ч 304 Костянтин Кісиленко КЛБ "Явір" 02:33:04
9 9 Ч 315 Олексій Кулівець KM Running Club 02:35:07
10 1 Ж 332 Оксана Тасанова 02:37:30
11 10 Ч 342 Микола Плюйко Toprunners 02:38:12
12 2 Ж 341 Кристина Братасюк 02:38:14
13 11 Ч 309 Andriy Snisarenko 02:41:46
14 12 Ч 317 Андрій Ватуля 02:42:05
15 13 Ч 335 Олег Харитонский Боксерский клуб "Гарт" 02:43:26
16 14 Ч 340 Артем Педорченко 02:45:34
17 15 Ч 328 Олександр Тюняєв Sparta Runners Club 02:45:59
18 16 Ч 331 Алексей Рудницкий 02:48:07
19 17 Ч 301 Анатолий Нисковский ВИЛО УКРАИНА 02:48:15
20 3 Ж 313 Наталя Симоненко KM Running Club 02:50:46
21 18 Ч 312 Игорь Трухан О-КЛУБ 02:53:01
22 19 Ч 302 Юрій Бурда 02:53:48
23 20 Ч 339 Володимир Кононський 02:54:51
24 21 Ч 323 OLEKSIY MOKHOV Triatman 02:57:18
25 22 Ч 326 Олег Сторожук 02:58:39


Партнери та організатори заходу