Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

30 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Анатолий Нисковский 1971 Ч Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА 02:48:15
302 Юрій Бурда 1988 Ч Ua Україна Львів 02:53:48
303 Микола Кланца 1981 Ч Ua Україна Київ DNS
304 Костянтин Кісиленко 1989 Ч Ua Україна Сумы КЛБ "Явір" 02:33:04
305 Valentyna Stashenko 1978 Ж Ua Україна Київ Endurance School 03:00:00
306 Ярослав Шендрик 1986 Ч Ua Україна Київ 02:59:33
307 Роман Потапенко 1977 Ч Ua Україна Київ 02:59:35
308 Ольга Рассоха 1991 Ж Ua Україна Київ 42195.kiev.ua 02:58:52
309 Andriy Snisarenko 1976 Ч Ua Україна Київ 02:41:46
310 Павло Мордік 1969 Ч Ua Україна Київ 02:18:47
311 Ігор Алексюк 1962 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv 03:01:45
312 Игорь Трухан 1962 Ч Ua Україна Київ О-КЛУБ 02:53:01
313 Наталя Симоненко 1981 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 02:50:46
314 Олександр Степанчук 1981 Ч Ua Україна Київ KM Running Club DNS
315 Олексій Кулівець 1988 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 02:35:07
316 Іван Яровий 1973 Ч Ua Україна Київ KMRC 03:20:33
317 Андрій Ватуля 1984 Ч Ua Україна Київ 02:42:05
318 Андрій Каменецький 1984 Ч Ua Україна Київ DNS
319 Олександр Рябко 1989 Ч Ua Україна Київ DNS
320 Вадим Кутафін 1987 Ч Ua Україна Яготин 03:01:23
321 Тарас Ткачук 1965 Ч Ua Україна Івано-Франківськ 02:26:45
322 Олександр Кадькало 1957 Ч Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб 02:23:44
323 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч Ua Україна Київ Triatman 02:57:18
324 Дарья Ткаченко 1985 Ж Ua Україна Київ DNS
325 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура 02:08:21

Учасники також реєструються на

Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ультрамарафон Княжа сотня

30 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Анатолий Нисковский 1971 Ч Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА 02:48:15
302 Юрій Бурда 1988 Ч Ua Україна Львів 02:53:48
303 Микола Кланца 1981 Ч Ua Україна Київ DNS
304 Костянтин Кісиленко 1989 Ч Ua Україна Сумы КЛБ "Явір" 02:33:04
305 Valentyna Stashenko 1978 Ж Ua Україна Київ Endurance School 03:00:00
306 Ярослав Шендрик 1986 Ч Ua Україна Київ 02:59:33
307 Роман Потапенко 1977 Ч Ua Україна Київ 02:59:35
308 Ольга Рассоха 1991 Ж Ua Україна Київ 42195.kiev.ua 02:58:52
309 Andriy Snisarenko 1976 Ч Ua Україна Київ 02:41:46
310 Павло Мордік 1969 Ч Ua Україна Київ 02:18:47
311 Ігор Алексюк 1962 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv 03:01:45
312 Игорь Трухан 1962 Ч Ua Україна Київ О-КЛУБ 02:53:01
313 Наталя Симоненко 1981 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 02:50:46
314 Олександр Степанчук 1981 Ч Ua Україна Київ KM Running Club DNS
315 Олексій Кулівець 1988 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 02:35:07
316 Іван Яровий 1973 Ч Ua Україна Київ KMRC 03:20:33
317 Андрій Ватуля 1984 Ч Ua Україна Київ 02:42:05
318 Андрій Каменецький 1984 Ч Ua Україна Київ DNS
319 Олександр Рябко 1989 Ч Ua Україна Київ DNS
320 Вадим Кутафін 1987 Ч Ua Україна Яготин 03:01:23
321 Тарас Ткачук 1965 Ч Ua Україна Івано-Франківськ 02:26:45
322 Олександр Кадькало 1957 Ч Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб 02:23:44
323 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч Ua Україна Київ Triatman 02:57:18
324 Дарья Ткаченко 1985 Ж Ua Україна Київ DNS
325 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура 02:08:21

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу