Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Дабл Міні

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
652 юлия кудлюк 1987 Жінки Ua Україна Киев 47:30
653 Tetiana Solomakha 1988 Жінки Ua Україна Київ 42:34
654 Леся Михаленко 1979 Жінки Ua Україна Буча DNS
655 Дмитро Кирилов 1982 Чоловіки Ua Україна 51:02
656 Володимир Левченко 1985 Чоловіки Ua Україна 51:01
657 Александр Кинзерский 1989 Чоловіки Ua Україна Киев 50:57
658 Антонина Самсоникова 1994 Жінки Ua Україна Киев DNS
659 Ігор Зінчук 1995 Чоловіки Ua Україна Київ 44:17
660 Viktor Pomin 1989 Чоловіки Ua Україна 43:20
661 Светлана Соловьева 1962 Жінки Ua Україна Київ 59:19
662 Михаил Кандалов 1988 Чоловіки Ua Україна Киев 51:47
663 Світлана Шепіло 1989 Жінки Ua Україна Київ 47:27
664 Вероніка Острижнюк 1988 Жінки Ua Україна 47:33
665 Inga Kolba 1990 Жінки Ua Україна Київ 50:14
666 Елена Левинская 1970 Жінки Ua Україна Київ RunBaseKiev 01:03:33
667 Жанна Іщенко 1996 Жінки Ua Україна Київ 01:04:24
668 Оксана Гач 1997 Жінки Ua Україна Луцьк 35:59
669 Юлія Гріффен 1988 Жінки Ua Україна Київ Nike+ Run Club 41:05
670 Анна Зик 1979 Жінки Ua Україна Київ Run Base Kyiv DNS
671 Наталья Микула 1988 Жінки Ua Україна Киев 53:50
672 Василий Заверховский 1955 Чоловіки Ua Україна Киев кмрс 01:09:10
673 Евгений Поляков 1986 Чоловіки Ua Україна Киев - 40:58
674 Серж Корой 1983 Чоловіки Ua Україна Одеса Guide Runner 43:11
675 Дмитро Харченко 1992 Чоловіки Ua Україна Київ SAUCONY UKRAINE TEAM 31:25
676 Виталий Дрозд 1993 Чоловіки Ua Україна Київ Saucony Running Club 33:02

Учасники також реєструються на

Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Дабл Міні

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
652 юлия кудлюк 1987 Жінки Ua Україна Киев 47:30
653 Tetiana Solomakha 1988 Жінки Ua Україна Київ 42:34
654 Леся Михаленко 1979 Жінки Ua Україна Буча DNS
655 Дмитро Кирилов 1982 Чоловіки Ua Україна 51:02
656 Володимир Левченко 1985 Чоловіки Ua Україна 51:01
657 Александр Кинзерский 1989 Чоловіки Ua Україна Киев 50:57
658 Антонина Самсоникова 1994 Жінки Ua Україна Киев DNS
659 Ігор Зінчук 1995 Чоловіки Ua Україна Київ 44:17
660 Viktor Pomin 1989 Чоловіки Ua Україна 43:20
661 Светлана Соловьева 1962 Жінки Ua Україна Київ 59:19
662 Михаил Кандалов 1988 Чоловіки Ua Україна Киев 51:47
663 Світлана Шепіло 1989 Жінки Ua Україна Київ 47:27
664 Вероніка Острижнюк 1988 Жінки Ua Україна 47:33
665 Inga Kolba 1990 Жінки Ua Україна Київ 50:14
666 Елена Левинская 1970 Жінки Ua Україна Київ RunBaseKiev 01:03:33
667 Жанна Іщенко 1996 Жінки Ua Україна Київ 01:04:24
668 Оксана Гач 1997 Жінки Ua Україна Луцьк 35:59
669 Юлія Гріффен 1988 Жінки Ua Україна Київ Nike+ Run Club 41:05
670 Анна Зик 1979 Жінки Ua Україна Київ Run Base Kyiv DNS
671 Наталья Микула 1988 Жінки Ua Україна Киев 53:50
672 Василий Заверховский 1955 Чоловіки Ua Україна Киев кмрс 01:09:10
673 Евгений Поляков 1986 Чоловіки Ua Україна Киев - 40:58
674 Серж Корой 1983 Чоловіки Ua Україна Одеса Guide Runner 43:11
675 Дмитро Харченко 1992 Чоловіки Ua Україна Київ SAUCONY UKRAINE TEAM 31:25
676 Виталий Дрозд 1993 Чоловіки Ua Україна Київ Saucony Running Club 33:02

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу