Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
304 Дмитрий Гусев 1984 Чоловіки Ua Україна Житомир 01:24:13
305 Дмитро Шаров 1988 Чоловіки Ua Україна Київ VOnP TRI 01:53:23
306 Larisa Maksimenko 1987 Жінки Ua Україна Киев 02:25:21
307 Володимир Билим 1985 Чоловіки Ua Україна Полтава 01:26:31
308 Артем Муравьев 1987 Чоловіки Ua Україна Київ Roga i Kopyta. 01:42:17
310 Nadiia Chumachenko 1988 Жінки Ua Україна Київ 02:01:04
311 Kostiantyn Salov 1985 Чоловіки Ua Україна Київ 01:57:55
312 Иван Николаевский 1987 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:16:15
313 Світлана Чечоткіна 1992 Жінки Ua Україна Київ 02:27:22
314 Максим Рокицький 1981 Чоловіки Ua Україна Київ 02:41:24
315 Яна Мироняк 1987 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 02:03:37
316 Влад Дарьин 1993 Чоловіки Ua Україна Київ 02:03:37
317 Aleksandr Schipun 1992 Чоловіки Ua Україна Київ NUTRILITE 02:02:46
318 Максим Омельчук 1989 Чоловіки Ua Україна Київ Play Outside Crew 01:50:15
319 ANDRIY BONDAR 1980 Чоловіки Ua Україна Київ NUTRILITE 02:10:42
320 Andrii Chernyshkov 1986 Чоловіки Ua Україна Київ The Prancing Pony 01:34:01
321 Володимир Буцко 1980 Чоловіки Ua Україна Київ 01:18:19
322 Sergii Savchenko 1971 Чоловіки Ua Україна Kyiv NUTRILITE 02:03:02
323 Юрій Черевань 1966 Чоловіки Ua Україна Полтава 01:53:24
324 DENIS KULIKALOV 1990 Чоловіки Ua Україна Київ 02:12:32
325 Володимир Якименко 1982 Чоловіки Ua Україна Київ 01:59:26
326 Олександр Матвієнко 1977 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:42:44
327 Анна Чорная 1980 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 01:46:27
328 Валентина Губарь 1961 Жінки Ua Україна Киев 02:41:10
329 Олег Харитонский 1985 Чоловіки Ua Україна Київ Боксерский клуб "Гарт" 01:51:31

Учасники також реєструються на

Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
304 Дмитрий Гусев 1984 Чоловіки Ua Україна Житомир 01:24:13
305 Дмитро Шаров 1988 Чоловіки Ua Україна Київ VOnP TRI 01:53:23
306 Larisa Maksimenko 1987 Жінки Ua Україна Киев 02:25:21
307 Володимир Билим 1985 Чоловіки Ua Україна Полтава 01:26:31
308 Артем Муравьев 1987 Чоловіки Ua Україна Київ Roga i Kopyta. 01:42:17
310 Nadiia Chumachenko 1988 Жінки Ua Україна Київ 02:01:04
311 Kostiantyn Salov 1985 Чоловіки Ua Україна Київ 01:57:55
312 Иван Николаевский 1987 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:16:15
313 Світлана Чечоткіна 1992 Жінки Ua Україна Київ 02:27:22
314 Максим Рокицький 1981 Чоловіки Ua Україна Київ 02:41:24
315 Яна Мироняк 1987 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 02:03:37
316 Влад Дарьин 1993 Чоловіки Ua Україна Київ 02:03:37
317 Aleksandr Schipun 1992 Чоловіки Ua Україна Київ NUTRILITE 02:02:46
318 Максим Омельчук 1989 Чоловіки Ua Україна Київ Play Outside Crew 01:50:15
319 ANDRIY BONDAR 1980 Чоловіки Ua Україна Київ NUTRILITE 02:10:42
320 Andrii Chernyshkov 1986 Чоловіки Ua Україна Київ The Prancing Pony 01:34:01
321 Володимир Буцко 1980 Чоловіки Ua Україна Київ 01:18:19
322 Sergii Savchenko 1971 Чоловіки Ua Україна Kyiv NUTRILITE 02:03:02
323 Юрій Черевань 1966 Чоловіки Ua Україна Полтава 01:53:24
324 DENIS KULIKALOV 1990 Чоловіки Ua Україна Київ 02:12:32
325 Володимир Якименко 1982 Чоловіки Ua Україна Київ 01:59:26
326 Олександр Матвієнко 1977 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:42:44
327 Анна Чорная 1980 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 01:46:27
328 Валентина Губарь 1961 Жінки Ua Україна Киев 02:41:10
329 Олег Харитонский 1985 Чоловіки Ua Україна Київ Боксерский клуб "Гарт" 01:51:31

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу