Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
279 Владимир Врадий 1982 Чоловіки Ua Україна Киев 01:55:50
280 Олег Сторожук 1974 Чоловіки Ua Україна Київ 01:52:17
281 Наталия Минарченко 1987 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 01:45:44
282 Andrii Gudz 1982 Чоловіки Ua Україна Київ 01:51:36
283 Олександр Толочко 1994 Чоловіки Ua Україна Львів 01:52:16
284 Назар Вежичанін 1998 Чоловіки Ua Україна Рокитне Національна гвардія України 01:32:23
285 Андрій Захарченко 1975 Чоловіки Ua Україна Одеса 01:28:19
286 Татьяна Медведева 1992 Жінки Ua Україна Харкiв KEEP ON RUNNING 02:43:52
287 Юля Наворинська 1990 Жінки Ua Україна Харкiв Keep On Running 01:58:05
288 Ярослав Мовчун 1983 Чоловіки Ua Україна Київ SIXT Ukraine 02:00:24
289 Роман Киселев 1980 Чоловіки Ua Україна Харкiв 01:56:42
290 Kostiantyn Afendikov 1976 Чоловіки Ua Україна Kyiv 02:12:27
291 Татьяна Кульбаха 1982 Жінки Ua Україна Київ 02:06:02
292 Євгенія Тригуб 1983 Жінки Ua Україна Київ Самасебеклуб DNF
293 Данил Гудь 1991 Чоловіки Ua Україна Киев 01:47:52
294 В'ячеслав Непочатих 1989 Чоловіки Ua Україна Київ 01:45:50
295 Тоня Штенге 1990 Жінки Ua Україна Київ Running Coyote 02:19:55
296 Іван Костроба 1979 Чоловіки Ua Україна Київ 01:41:15
297 Вадим Забияка 1987 Чоловіки Ua Україна Kiev DNS
298 Павло Ушаков 1971 Чоловіки Ua Україна Київ KUZIN TEAM 01:51:08
299 Олександр Коваленко 1988 Чоловіки Ua Україна Київ 01:52:41
300 Яна Чорна 1996 Жінки Ua Україна Lviv Ultra 01:37:46
301 Віталій Ніколаєв 1987 Чоловіки Ua Україна Київ Run Base Kyiv DNS
302 Igor Plisa 1984 Чоловіки Ua Україна Київ Kinosura 01:43:57
303 Khachenko Ievhenii 1986 Чоловіки Ua Україна Київ TrailUkraine 01:35:59

Учасники також реєструються на

Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
279 Владимир Врадий 1982 Чоловіки Ua Україна Киев 01:55:50
280 Олег Сторожук 1974 Чоловіки Ua Україна Київ 01:52:17
281 Наталия Минарченко 1987 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 01:45:44
282 Andrii Gudz 1982 Чоловіки Ua Україна Київ 01:51:36
283 Олександр Толочко 1994 Чоловіки Ua Україна Львів 01:52:16
284 Назар Вежичанін 1998 Чоловіки Ua Україна Рокитне Національна гвардія України 01:32:23
285 Андрій Захарченко 1975 Чоловіки Ua Україна Одеса 01:28:19
286 Татьяна Медведева 1992 Жінки Ua Україна Харкiв KEEP ON RUNNING 02:43:52
287 Юля Наворинська 1990 Жінки Ua Україна Харкiв Keep On Running 01:58:05
288 Ярослав Мовчун 1983 Чоловіки Ua Україна Київ SIXT Ukraine 02:00:24
289 Роман Киселев 1980 Чоловіки Ua Україна Харкiв 01:56:42
290 Kostiantyn Afendikov 1976 Чоловіки Ua Україна Kyiv 02:12:27
291 Татьяна Кульбаха 1982 Жінки Ua Україна Київ 02:06:02
292 Євгенія Тригуб 1983 Жінки Ua Україна Київ Самасебеклуб DNF
293 Данил Гудь 1991 Чоловіки Ua Україна Киев 01:47:52
294 В'ячеслав Непочатих 1989 Чоловіки Ua Україна Київ 01:45:50
295 Тоня Штенге 1990 Жінки Ua Україна Київ Running Coyote 02:19:55
296 Іван Костроба 1979 Чоловіки Ua Україна Київ 01:41:15
297 Вадим Забияка 1987 Чоловіки Ua Україна Kiev DNS
298 Павло Ушаков 1971 Чоловіки Ua Україна Київ KUZIN TEAM 01:51:08
299 Олександр Коваленко 1988 Чоловіки Ua Україна Київ 01:52:41
300 Яна Чорна 1996 Жінки Ua Україна Lviv Ultra 01:37:46
301 Віталій Ніколаєв 1987 Чоловіки Ua Україна Київ Run Base Kyiv DNS
302 Igor Plisa 1984 Чоловіки Ua Україна Київ Kinosura 01:43:57
303 Khachenko Ievhenii 1986 Чоловіки Ua Україна Київ TrailUkraine 01:35:59

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу