Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
253 Дмитро Фадєєнко 1974 Чоловіки Ua Україна Київ DNS
254 Віталій Матвійчук 1990 Чоловіки Ua Україна Київ 01:53:05
255 Юрій Оваденко 1979 Чоловіки Ua Україна Київ 02:10:50
256 Максим Рафальський 1983 Чоловіки Ua Україна Київ 01:49:13
257 Сергей Кисало 1983 Чоловіки Ua Україна Киев KM Running Club 01:48:44
258 Ольга Рябченко 1989 Жінки Ua Україна Київ DNS
259 Богдан Ткачук 1992 Чоловіки Ua Україна Київ 01:53:16
260 Анна Волкова 1988 Жінки Ua Україна Київ 01:52:06
261 Лариса Cірик 1974 Жінки Ua Україна Київ ПУШЕБ 02:12:37
262 Lola Stanika 1985 Жінки Ua Україна Kiev KMRC 01:46:54
263 Олег Черкасов 1983 Чоловіки Ua Україна Київ Nike+ Run Club 01:54:46
265 Олексій Пазій 1996 Чоловіки Ua Україна Харкiв СК "Політех" 02:09:53
266 Михайло Дикун 1986 Чоловіки Ua Україна Київ Beer Running Club 02:14:58
267 Людмила Мироненко 1979 Жінки Ua Україна Київ 01:55:53
268 Олександр Зільберман 1974 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:46:28
269 Vitaliy Andrievskiy 1976 Чоловіки Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club 01:51:39
270 Тарас Петрушак 1978 Чоловіки Ua Україна Київ 02:13:33
271 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Чоловіки Ua Україна Вінниця SC "Scientist" 01:45:56
272 Ольга Колесникова 1990 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 02:07:43
273 Олександр Павленко 1987 Чоловіки Ua Україна Київ 01:38:03
274 Галина Перфільєва 1981 Жінки Ua Україна Миколаїв KM Running Club 01:53:22
275 Олександр Митрошин 1988 Чоловіки Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club 01:27:10
276 Юлия Антоневская 1987 Жінки Ua Україна Київ DNS
277 Mary Sugar 1987 Жінки Ua Україна Kyiv Skinny&Strong Club 01:50:43
278 Ігор Кадченко 1984 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:33:40

Учасники також реєструються на

Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
253 Дмитро Фадєєнко 1974 Чоловіки Ua Україна Київ DNS
254 Віталій Матвійчук 1990 Чоловіки Ua Україна Київ 01:53:05
255 Юрій Оваденко 1979 Чоловіки Ua Україна Київ 02:10:50
256 Максим Рафальський 1983 Чоловіки Ua Україна Київ 01:49:13
257 Сергей Кисало 1983 Чоловіки Ua Україна Киев KM Running Club 01:48:44
258 Ольга Рябченко 1989 Жінки Ua Україна Київ DNS
259 Богдан Ткачук 1992 Чоловіки Ua Україна Київ 01:53:16
260 Анна Волкова 1988 Жінки Ua Україна Київ 01:52:06
261 Лариса Cірик 1974 Жінки Ua Україна Київ ПУШЕБ 02:12:37
262 Lola Stanika 1985 Жінки Ua Україна Kiev KMRC 01:46:54
263 Олег Черкасов 1983 Чоловіки Ua Україна Київ Nike+ Run Club 01:54:46
265 Олексій Пазій 1996 Чоловіки Ua Україна Харкiв СК "Політех" 02:09:53
266 Михайло Дикун 1986 Чоловіки Ua Україна Київ Beer Running Club 02:14:58
267 Людмила Мироненко 1979 Жінки Ua Україна Київ 01:55:53
268 Олександр Зільберман 1974 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:46:28
269 Vitaliy Andrievskiy 1976 Чоловіки Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club 01:51:39
270 Тарас Петрушак 1978 Чоловіки Ua Україна Київ 02:13:33
271 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Чоловіки Ua Україна Вінниця SC "Scientist" 01:45:56
272 Ольга Колесникова 1990 Жінки Ua Україна Київ KM Running Club 02:07:43
273 Олександр Павленко 1987 Чоловіки Ua Україна Київ 01:38:03
274 Галина Перфільєва 1981 Жінки Ua Україна Миколаїв KM Running Club 01:53:22
275 Олександр Митрошин 1988 Чоловіки Ua Україна Кривий Ріг KM Running Club 01:27:10
276 Юлия Антоневская 1987 Жінки Ua Україна Київ DNS
277 Mary Sugar 1987 Жінки Ua Україна Kyiv Skinny&Strong Club 01:50:43
278 Ігор Кадченко 1984 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club 01:33:40

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу