Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Дата
28 Червня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/nochnoj-marafon-kievskaya-rus/reglament2015.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
26 18 Ч18 61 Євген Воробєй 03:51:06
27 19 Ч18 20 Богдан Сацик 03:53:23
28 6 Ч40 52 Andriy Yakovenko KM Running Club 03:53:23
29 7 Ч40 46 Вадим Романченко KM Running Club 03:53:41
30 20 Ч18 63 Любомир Фединяк 03:54:32
31 2 Ж18 42 Оксана Тасанова 03:55:51
32 3 Ч50 50 Андрій Хабаров 03:56:44
33 1 Ч60+ 2 О-Клуб 19 Микола Плюйко Toprunners 04:00:19
34 3 Ж18 38 OLENA KHASHKO 04:01:30
35 4 Ч50 30 Генадій Коба 04:04:07
36 21 Ч18 16 Сергій Сергієнко 04:05:16
37 5 Ч50 70 Александр Жосан Спарта 17 04:09:45
38 22 Ч18 8 Карен Тарасенко KM Running Club 04:10:12
39 23 Ч18 71 IGOR ANDRUSENKO 04:11:17
40 6 Ч50 49 Микола Губар 04:11:44
41 24 Ч18 60 Назарій Камінецький C.P.I. running club 04:17:15
42 1 Ж40+ 62 Наталія Подольчак 04:21:41
43 25 Ч18 69 Andrey Konnykh 04:21:46
44 26 Ч18 32 Дмитро Дятлов 04:32:44
45 27 Ч18 41 Александр Печалов 04:32:54
46 28 Ч18 29 Анатолій Чорнобай 04:37:41
47 4 Ж18 31 Валентина Макаричева 04:40:41
48 8 Ч40 47 YURIY SINIUTIN NUTRILITE 04:42:55
49 29 Ч18 72 Daniel Garusov 04:48:01
50 30 Ч18 74 Максим Голуб 04:48:30
Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Дата
28 Червня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/nochnoj-marafon-kievskaya-rus/reglament2015.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
26 18 Ч18 61 Євген Воробєй 03:51:06
27 19 Ч18 20 Богдан Сацик 03:53:23
28 6 Ч40 52 Andriy Yakovenko KM Running Club 03:53:23
29 7 Ч40 46 Вадим Романченко KM Running Club 03:53:41
30 20 Ч18 63 Любомир Фединяк 03:54:32
31 2 Ж18 42 Оксана Тасанова 03:55:51
32 3 Ч50 50 Андрій Хабаров 03:56:44
33 1 Ч60+ 2 О-Клуб 19 Микола Плюйко Toprunners 04:00:19
34 3 Ж18 38 OLENA KHASHKO 04:01:30
35 4 Ч50 30 Генадій Коба 04:04:07
36 21 Ч18 16 Сергій Сергієнко 04:05:16
37 5 Ч50 70 Александр Жосан Спарта 17 04:09:45
38 22 Ч18 8 Карен Тарасенко KM Running Club 04:10:12
39 23 Ч18 71 IGOR ANDRUSENKO 04:11:17
40 6 Ч50 49 Микола Губар 04:11:44
41 24 Ч18 60 Назарій Камінецький C.P.I. running club 04:17:15
42 1 Ж40+ 62 Наталія Подольчак 04:21:41
43 25 Ч18 69 Andrey Konnykh 04:21:46
44 26 Ч18 32 Дмитро Дятлов 04:32:44
45 27 Ч18 41 Александр Печалов 04:32:54
46 28 Ч18 29 Анатолій Чорнобай 04:37:41
47 4 Ж18 31 Валентина Макаричева 04:40:41
48 8 Ч40 47 YURIY SINIUTIN NUTRILITE 04:42:55
49 29 Ч18 72 Daniel Garusov 04:48:01
50 30 Ч18 74 Максим Голуб 04:48:30


Партнери та організатори заходу