Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Дата
28 Червня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/nochnoj-marafon-kievskaya-rus/reglament2015.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч18 6 Віталій Безшейко KM Running Club 02:45:21
2 2 Ч18 24 Тарас Чорний JBS 02:50:35
3 3 Ч18 15 Юрій Мудрик Ультра 02:55:23
4 1 Ч50 1 О-Клуб 12 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 02:59:04
5 4 Ч18 45 Микола Богданець 03:07:34
6 2 Ч50 39 Виктор Павлович Молчанов 03:08:41
7 5 Ч18 37 Никита Марушкевич 03:09:16
8 6 Ч18 27 Сергей Бордюг Гайдай П.З. 03:16:51
9 7 Ч18 57 Тарас Христенко BHG Fight Team 03:18:59
10 8 Ч18 36 Олександр Лапшин KM Running Club 03:19:51
11 9 Ч18 33 Илья Кочедыков KM Running Club 03:22:37
12 10 Ч18 34 Ігор Михалевич СК "Науковець" 03:28:31
13 11 Ч18 55 Сергій Михайленко KM Running Club 03:30:31
14 12 Ч18 25 Дмитрий Михеев 03:30:34
15 13 Ч18 22 Андрей Бялонович СК "Науковець" 03:32:26
16 14 Ч18 66 Ігор Хваліба РДЮСШ Луцький р-н. 03:36:23
17 1 Ч40 11 Jon Queen 03:39:25
18 2 Ч40 64 Игорь Грицуняк 03:40:16
19 15 Ч18 44 Evgen Gerasimenko 03:40:38
20 16 Ч18 21 Sergey KOVALSKY 03:40:56
21 17 Ч18 7 Андрей Кореба АТЛАНТ-V2 03:41:04
22 3 Ч40 13 Михайло Сидоренко КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 03:41:41
23 4 Ч40 14 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 03:44:06
24 1 Ж18 68 Александра Кириллова 03:45:09
25 5 Ч40 17 Сергій Тригубенко 03:48:40
Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Дата
28 Червня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/nochnoj-marafon-kievskaya-rus/reglament2015.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі У категорії # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч18 6 Віталій Безшейко KM Running Club 02:45:21
2 2 Ч18 24 Тарас Чорний JBS 02:50:35
3 3 Ч18 15 Юрій Мудрик Ультра 02:55:23
4 1 Ч50 1 О-Клуб 12 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 02:59:04
5 4 Ч18 45 Микола Богданець 03:07:34
6 2 Ч50 39 Виктор Павлович Молчанов 03:08:41
7 5 Ч18 37 Никита Марушкевич 03:09:16
8 6 Ч18 27 Сергей Бордюг Гайдай П.З. 03:16:51
9 7 Ч18 57 Тарас Христенко BHG Fight Team 03:18:59
10 8 Ч18 36 Олександр Лапшин KM Running Club 03:19:51
11 9 Ч18 33 Илья Кочедыков KM Running Club 03:22:37
12 10 Ч18 34 Ігор Михалевич СК "Науковець" 03:28:31
13 11 Ч18 55 Сергій Михайленко KM Running Club 03:30:31
14 12 Ч18 25 Дмитрий Михеев 03:30:34
15 13 Ч18 22 Андрей Бялонович СК "Науковець" 03:32:26
16 14 Ч18 66 Ігор Хваліба РДЮСШ Луцький р-н. 03:36:23
17 1 Ч40 11 Jon Queen 03:39:25
18 2 Ч40 64 Игорь Грицуняк 03:40:16
19 15 Ч18 44 Evgen Gerasimenko 03:40:38
20 16 Ч18 21 Sergey KOVALSKY 03:40:56
21 17 Ч18 7 Андрей Кореба АТЛАНТ-V2 03:41:04
22 3 Ч40 13 Михайло Сидоренко КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 03:41:41
23 4 Ч40 14 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 03:44:06
24 1 Ж18 68 Александра Кириллова 03:45:09
25 5 Ч40 17 Сергій Тригубенко 03:48:40


Партнери та організатори заходу