Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
56 Сергій Тарабан 1992 Ч18 Ua Україна Суми ДЮСШ Охтирського р-н КЛБ "Явір" DNS
57 Тарас Христенко 1985 Ч18 Ua Україна Київ BHG Fight Team 03:18:59
58 Микола Грушевий 1968 Ч40 Ua Україна Київ Київска федерація роликового спорту 04:56:03
59 микола Саранча 1952 Ч60+ Ua Україна Луганськ DNS
60 Назарій Камінецький 1989 Ч18 Ua Україна Киев C.P.I. running club 04:17:15
61 Євген Воробєй 1989 Ч18 Ua Україна Київ 03:51:06
62 Наталія Подольчак 1969 Ж40+ Ua Україна Київ 04:21:41
63 Любомир Фединяк 1990 Ч18 Ua Україна Київ 03:54:32
64 Игорь Грицуняк 1975 Ч40 Ua Україна Рокитне 03:40:16
65 Мария Кидонь 1988 Ж18 Ua Україна Киев DNF
66 Ігор Хваліба 1991 Ч18 Ua Україна Луцьк VIKING 03:36:23
67 Олег Заверховський 1980 Ч18 Ua Україна Київ Кмrc 05:06:57
68 Александра Кириллова 1982 Ж18 Ua Україна Одеса NIKE + RUN CLUB ODESSA 03:45:09
69 Andrey Konnykh 1989 Ч18 Kz Казахстан Almaty 04:21:46
70 Александр Жосан 1957 Ч50 Ua Україна Александрия Спарта 17 04:09:45
71 IGOR ANDRUSENKO 1985 Ч18 Ua Україна Чернигов 04:11:17
72 Daniel Garusov 1993 Ч18 Ua Україна Київ 04:48:01
73 Іван Черняков 1988 Ч18 Ua Україна Суми КЛБ "Явір" DNF
74 Максим Голуб 1990 Ч18 Ua Україна Київ 04:48:30
75 Сергій Проскурнін 1974 Ч40 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_e13bdf8c2f67c3613178a42c9f0a94e9

Нічний марафон КИЇВСЬКА РУСЬ

Марафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
56 Сергій Тарабан 1992 Ч18 Ua Україна Суми ДЮСШ Охтирського р-н КЛБ "Явір" DNS
57 Тарас Христенко 1985 Ч18 Ua Україна Київ BHG Fight Team 03:18:59
58 Микола Грушевий 1968 Ч40 Ua Україна Київ Київска федерація роликового спорту 04:56:03
59 микола Саранча 1952 Ч60+ Ua Україна Луганськ DNS
60 Назарій Камінецький 1989 Ч18 Ua Україна Киев C.P.I. running club 04:17:15
61 Євген Воробєй 1989 Ч18 Ua Україна Київ 03:51:06
62 Наталія Подольчак 1969 Ж40+ Ua Україна Київ 04:21:41
63 Любомир Фединяк 1990 Ч18 Ua Україна Київ 03:54:32
64 Игорь Грицуняк 1975 Ч40 Ua Україна Рокитне 03:40:16
65 Мария Кидонь 1988 Ж18 Ua Україна Киев DNF
66 Ігор Хваліба 1991 Ч18 Ua Україна Луцьк VIKING 03:36:23
67 Олег Заверховський 1980 Ч18 Ua Україна Київ Кмrc 05:06:57
68 Александра Кириллова 1982 Ж18 Ua Україна Одеса NIKE + RUN CLUB ODESSA 03:45:09
69 Andrey Konnykh 1989 Ч18 Kz Казахстан Almaty 04:21:46
70 Александр Жосан 1957 Ч50 Ua Україна Александрия Спарта 17 04:09:45
71 IGOR ANDRUSENKO 1985 Ч18 Ua Україна Чернигов 04:11:17
72 Daniel Garusov 1993 Ч18 Ua Україна Київ 04:48:01
73 Іван Черняков 1988 Ч18 Ua Україна Суми КЛБ "Явір" DNF
74 Максим Голуб 1990 Ч18 Ua Україна Київ 04:48:30
75 Сергій Проскурнін 1974 Ч40 Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу